SON HABERLER :
10 dakikada dijital diş Ameliyat izi sadece 2 mm! Karın ağrısı deyip geçmeyin! Antalya'da şiddetli rüzgar ağaçları kökünden söktü Kupaya veda
/ DÜNYA
​Batum'da, Türkiye'yi Merve temsil edecek
GÜRCİSTAN'IN Batum şehrinde 11- 17 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek Miss & Mister Planet 2017 Güzellik Yarışması'nda Türkiye'yi, Merve Demircan temsil edecek.30 ülkeden finalistlerin katılacağı yarışmada Türkiye'yi temsil etmesi kesinleşen Emy Organizasyon & Ajans mankeni Merve Demircan, hazırlıklarını sürdürüyor. 21 yaşında 1.71 boyundaki Demircan, yarışmadan dereceyle dönmeyi hedefliyor.


Heyecanını gizleyemeyen genç manken, "Başarılı olacağımı düşünüyorum. Ülkemi en iyi şekilde temsil edeceğim" dedi.
Ajans sahibi Eda Meltem Yılmaz ise başarı grafiğine yeni bir yarışma eklemek istediklerini söyledi. Son bir yıl içinde 4 mankeninin katıldığı yarışmalardan dereceyle döndüğünü anlatan Yılmaz, "Merve çok iyi manken. Podyum eğitimi olan, profesyonel mankenlerimden birisi. Yarışmadan dereceyle döneceğine inanıyorum" dedi.(DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres