SON HABERLER :
Böcek ASAT'ı ziyaret etti Büyükşehir'den ilk genelge sigara Taksicilerden Uysal'a teşekkür Anadolu Çocuk Köyü çocuklara hediye oldu Yaya kaldırımı işgal altında
/ DÜNYA
​Uzunkaya’dan anlamlı ziyaret
Antalya Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya Gaziler Günü nedeniyle vazife malulü gazi olan Başpolis Memuru Tahsin İşçi’yi evinde ziyaret etti.

Antalya Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya ‘Gaziler Günü’ nedeniyle 1996 yılında Adana Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nde görevli iken ‘canlı bomba patlaması’ sonucu vazife malulü gazi olan ve halen Antalya Emniyeti’nde görevine devam eden Başpolis Memuru Tahsin İşçi’yi evinde ziyaret etti.

Uzunkaya, ziyarette bugün huzur ve güven içerisinde olmamızın, vatan ve millet uğruna hayatlarını seve seve feda eden ve tarih boyunca destanlar yazan aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimiz sayesinde olduğunu belirtti.

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres