SON HABERLER :
Atatürk'ün Antalya'ya gelişi törenle kutlandı 2 metre yükseklikten düşüp öldü Öğretmenler hala aşılanmadı Tesadüfün böylesi Halk otobüsüyle otomobil çarpıştı: 2 yaralı
/ EĞİTİM
​Dursun Özdemir’den Üniversite ‘ye mescit
İş adamı Dursun Özdemir tarafından Üniversite yerleşkesi için yaptırılacak mescidin temeli dualarla atıldı. Falez Kapı kurucusu iş adamı Özdemir, temel atma töreninde yaptığı konuşmada Antalya için üzerimize düşen görevi gerçekleştirmenin mutluluğuiçerisindeyim dedi.

Akdeniz Üniversitesi içerisindeki Yurtkur’un Elmalılı Hamdi Yazır, yurtları yanına iş adamı Dursun Özdemir tarafından yaptırılacak olan mescidin temeli dün törenle atıldı. Törende konuşan Antalya müftüsü Osman Artan, hayırsever iş adamı Dursun Özdemir’e teşekkür ettikten sonra bu mescidi sadece ibadet etme mekanı olarak kullanmayacaklarını belirterek şöyle dedi; Bu mekan aynı zamanda gençlerimizin gelip Kuranı Kerim öğrenebilecekleri, sohbet edebilecekleri yani buradan her zaman manevi olarak istifade edebilecekleri bir mekan olacaktır.

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres