SON HABERLER :
Atatürk'ün Antalya'ya gelişi törenle kutlandı 2 metre yükseklikten düşüp öldü Öğretmenler hala aşılanmadı Tesadüfün böylesi Halk otobüsüyle otomobil çarpıştı: 2 yaralı
/ EĞİTİM
​Rektör vekili Mustafa Ünal: Yola devam
AKDENİZ Üniversitesi Rektörü İsrafil Kurtcephe'nin YÖK tarafından görevden alınmasının ardından vekaleten atanan Prof. Dr. Mustafa Ünal, bilimin öncülüğünde yola devam edeceklerini açıkladı.

Yazılı açıklama yapan Prof. Dr. Mustafa Ünal, Yükseköğretim Genel Kurulu'nun 12 Kasım tarihli toplantısında alınan kararla Akdeniz Üniversitesi Rektörlük görevine vekalet etmesinin uygun görüldüğünü kaydetti. Prof. Dr. Ünal açıklamasında şöyle dedi:

"Üniversitemiz 33 yıllık köklü tarihi ve 60 bine yaklaşan öğrencisi ile ülkemizin en önemli ve en büyük eğitim kurumlarından biridir. Akdeniz Üniversitesi öğrencileriyle, bilim insanlarıyla ve çalışanlarıyla büyük bir ailedir ve dayanışma içindedir. Tartışmaları bir kenara bırakarak, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da üniversitemiz bilimi ve bilimsel bilgi üretimini önceleyen, ürettiği bilimi teknolojiye dönüştüren ve insanlığın hizmetine sunan, ifade ve araştırma özgürlüğünü savunan, sorgulayan, katılımcı, paylaşımcı ve çevreye duyarlı bir üniversite olma konusunda azimle devam edecektir." DHA

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres