SON HABERLER :
Satıcı ihracatçılarla buluştu Tour Of Antalya sona erdi Alanya’da anlamlı yürüyüş Kepez'de ağaçlar kesilmiyor taşınıyor Büyükşehir’in gurur günü
/ EĞİTİM
AKMEK'e yoğun ilgi
KEPEZ Belediyesi bünyesindeki Kepez Meslek Edindirme Kursları 20 eğitim merkezinde 41 branşta eğitimlere başladı.

Dokuma Parkı'nda her cumartesi el emeği çarşısı açan Antalya Kepez Meslek Edindirme Kursları (AKMEK) bu sezon Kepez'deki 20 eğitim kurumunda kurslara başladı. Bilgisayar, yabancı dil, kültür-sosyal, sanat ve müzik kategorilerinde 41 branşta verilen kurslara, 15 yaş üstü herkes katılabiliyor. Çoğunlukla ev kadınlarının tercih ettiği eğitimlere, en fazla bilgisayar, dikiş- nakış türü el emeği alanlarındaki kurslara kayıt yapıldı. Katılımcılara kişisel birikimlerini yükseltmeleri, mesleki ve sanatsal bilgilerini geliştirmeyi, gelir elde etmelerine katkı sağlamayı ve istihdam edilebilirliklerini arttırmayı hedefleyen kurslar haziran ayına kadar devam edecek.(DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres