SON HABERLER :
Festival coşkusu 'Romeo ve Juliet' büyüledi Kaleiçi’nde yoga Mankenler moda şovunda Dünya Şampiyonu serada çalışıyor
/ EĞİTİM
Annelere özel etkinlik
Kepez Belediyesi ve Canbebe işbirliği ile “Canbebe Anneler ile Geleceğe”  semineri düzenlendi. Anne ve anne adayları sordu, uzmanlar cevapladı. 

Kepez Belediyesi annelere yönelik etkinlik gerçekleştirdi. Kepez Belediyesi ve Canbebe işbirliği ile düzenlenen “Canbebe Anneler ile Geleceğe”  adlı seminere çok sayıda anne ve anne adayı katıldı. Kepez Belediyesi’nin bir hizmeti olan Nasreddin Hoca Kreş ve Gündüz Bakımevi Özgürlük Şubesi anneler için düzenlenen etkinliğe ev sahipliği yaptı.

Moderatörlüğünü Seren Fosforoğlu’nungerçekleştirdiği etkinliğe Yeni Doğan Hemşiresi Esra Ertuğrul, Çocuk Gelişimi Uzmanı Özge Selçuk Bozkurt ve Beslenme Uzmanı Yeşim Özden Gün konuşmacı olarak katıldı. Anne ve anne adaylarının yoğun ilgi gösterdiği seminerde, 0-36 ay aralığındaki bebeklerin fizyolojik ve pedagojik gelişimleri anlatılırken, beslenme konusunda da önemli bilgiler aktarıldı.

SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

“Canbebe Anneler ile Geleceğe” adlı seminerin ilk konuşmacısı Yeni Doğan Hemşiresi Esra Ertuğrul oldu. Annelere doğum ve yeni doğan konularında tecrübe paylaşımı sunan Ertuğrul,konuşmasının ardından soruları yanıtladı. Üç ayrı seansta gün boyu devam eden etkinliğe konuşmacı olarak katılan Çocuk Gelişim Uzmanı Özge Selçuk Bozkurt ve Belenme Uzmanı Yeşim Özden Gün’de hamilelikten doğuma, beslenmeden bebek bakımına kadar birçok konuhakkında anne ve anneadaylarına aydınlatıcı önemli bilgiler verdi. Türkiye’nin farklı illerinde de gerçekleşen etkinliğin Antalya buluşması Kepez Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleşirken, aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesi olan seminer anne adaylarına faydalı bilgiler sundu.(HABER MERKEZİ)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres