SON HABERLER :
'Hedefimiz Antalya’yı şampiyon yapmak' Muratpaşa’da Karadeniz rüzgarı Anadolu Oyuncak Müzesi’ne Rekor ziyaretçi Raylı sistemde sona gelindi 'Kazanamıyorsan kaybetmeyeceksin'
/ EĞİTİM
Antalyalı öğrenciler Rusya'da ödülleri topladı
RUSYA'da, 'İnternational Union of Choreographers' ve 'Ballet Beautiful Art' bünyesinde gerçekleştirilen bale yarışmasında, Antalya Maria Yılmaz Bale Okulu öğrencileri çeşitli dereceler elde etti.

Saint Petersburg'ta düzenlenen bale yarışmasına dünya genelinde 80 bale okulu başvurdu. Yarışmada ilk 40 arasına giren Maria Yılmaz Bale Okulu öğrencileri, diğer okullardan toplam 200 yarışmacıyla elemeleri geçerek finalde yarıştı. Antalyalı öğrenciler, Solo Performans 10-12 yaş kategorisinde birincilik, Solo Performans 13-15 yaş kategorisinde üçüncülük, Classic Grup Dance 7-9 yaş kategorisinde üçüncülük, Classic Grup Dance 10-12 yaş kategorisinde üçüncülük ödülüyle döndü.

Derecelerin dışında Maria Yılmaz Bale Okulu kurucusu ve öğretmeni Maria Yılmaz'a en iyi öğretmen performansı ödülü verildi. Dünyanın prestiji yüksek yarışmalarından olan 'İnternational Union of Choreographers' gösterdikleri başarıdan dolayı mutlu olduklarını söyleyen Yılmaz, "Öğrencilerim çok iyi yarıştı. Jüri, başarımızı ödüllendirdi. Başarılarımıza yenisini eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.(DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres