SON HABERLER :
'Hedefimiz Antalya’yı şampiyon yapmak' Muratpaşa’da Karadeniz rüzgarı Anadolu Oyuncak Müzesi’ne Rekor ziyaretçi Raylı sistemde sona gelindi 'Kazanamıyorsan kaybetmeyeceksin'
/ EĞİTİM
Başkan Gül'den karne hediyesi
Kemer Belediyesi, yarıyıl tatilinde ilçedeki tüm öğrencilere Antalya Hayvanat Bahçesi ve Akvaryum gezisi hediye etti.

KEMER Belediyesi ilçedeki tüm öğrencilerin yarıyıl tatilinde iyi vakit geçirmelerini sağlamak için hediye hazırladı. Beldibi'nden Çıralı'ya kadar bütün okullardaki öğrenciler yarıyıl tatili boyunca ücretsiz olarak Antalya Hayvanat Bahçesi'ne, birinci sınıf öğrencileri ise Antalya Akvaryum'a götürülecek.

İlkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki tüm öğrencilerin velileri ile birlikte ücretsiz olarak katılabileceği Antalya Hayvanat Bahçesi Gezisi, 22, 24, 27, 29, 31 Ocak ve 3 Şubat'ta gerçekleştirilecek. İlçedeki ilkokul birinci sınıf öğrencilerinin velileriyle ücretsiz katılabileceği Antalya Akvaryum gezisi ise; 23, 28, 30 Ocak ve 4 Şubat günleri düzenlenecek.

ÜCRETSİZ ARAÇ KALKACAK

Her 2 gezi için de Tekirova Mahallesi Hizmet Binası, Çamyuva Mahallesi Hizmet Binası, Kuzdere Mahallesi Semt Evi, Arslanbucak Düğün Salonu, Kemer Belediyesi Ana Hizmet Binası, Göynük Mahallesi Hizmet Binası ve Beldibi Mahallesi Hizmet Binası önünden araç kaldırılacak. Gezilerde öğrenciler ile velilerin ulaşımı ve giriş ücretleri Kemer Belediyesi tarafından karşılanacak.

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Kemer'deki öğrenciler çok şanslı çünkü arkalarında sosyal belediyecilik konusunda marka haline gelen bir Kemer Belediyesi var. Öğrencilere hem tablet hem de bisiklet dağıtan bunun yanında okulların altyapı, temizlik, bakım çalışmalarını yapan ilk ve tek belediyeyiz. Bugüne kadar 4 bin öğrencimizi tablete, 3 binden fazla öğrencimizi bisiklete kavuşturduk. Öğrencilerimizin başarılarını teşvik için sömestr tatilinde de Hayvanat Bahçesi ve Akvaryum gezileri düzenliyoruz. Tüm öğrencilerimize iyi eğlenceler dilerim" dedi.(DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres