SON HABERLER :
CHP'nin Antalya adayı Muhittin Böcek Soğuksu’da ceza kabusu Öğrencilere yetenek testi Bisiklet tutkunları Akdeniz'de buluştu Kepez’de amatör denizcilik eğitimi
/ EĞİTİM
Eğitime tam destek

KEPEZ Belediyesi eğitimde fırsat eşitliğinin oluşması ve ilçedeki öğrencilerin daha iyi koşullarda eğitim alabilmesi için eğiteme destek vermeye devam ediyor. Onlarca okula bilişim sınıfı kazandıran ve aynı zamanda okulların temizlik işlerini de üstlenen Kepez Belediyesi, bakım, onarım ve tadilat işlerinde de sosyal belediyecilik ilkesini uygulayarak okullara destek veriyor. Kepez'e 100'den fazla okulun yapılmasına öncülük eden Başkan Hakan Tütüncü, mevcut okulların bakım, onarım ve diğer taleplerinin karşılanmasına da tam destek veriyor.

Kepez Belediyesi şimdi de Şehit Ali Daniyor Ortaokulu'nun tadilat işlerini gerçekleştiriyor. Okulun çevre düzenlemesi, okul bahçesinin asfaltlanması, basketbol potasından banka, boya badana işlerinden tamirata ve temizliğe kadar tüm hizmetler Kepez Belediyesi ekiplerince yürütülüyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçede verilen tüm hizmetleri tek tek inceleyerek, eksikleri saptıyor ve ihtiyaçların karşılanması için bürokratlarını görevlendiriyor.(DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres