SON HABERLER :
İttifaklar şekilleniyor Fiyat farklılığı sistemle çözülür Kepez’in Alışveriş Festivali başlıyor Kepez’de 60 mahallede 10 bin kişiye göz taraması Başkan Uysal’ın konuğu ATAV
/ EĞİTİM
Ekolojik Kreş'te yaz okulu heyecanı

DÖŞEMEALTI Belediyesi'nin özel olarak projelendirip kendi öz kaynaklarıyla hayata geçirdiği Antalya'nın tek Ekolojik Kreşi'nde ilk mezuniyetin ardından yaz okulu heyecanı yaşanıyor. 4-6 yaş grubu çocuklar, 29 Ağustos'a kadar sürecek yaz okulunda hem eğlenecek hem de öğrenecek.

Yaz okulu, 11 Haziran’da başlayacak.

Yaz okulunda çocuklara, jimnastik, halk oyunları, yaratıcı drama ve modern dans, müzik, temel binicilik, satranç, seramik, İngilizce eğitimleri verilecek. Sportif ve tarımsal faaliyetler ile çevresel ve kültürel gezilerle çocuklar hem eğlenecek hem hoşça vakit geçirecek. (HABER MERKEZİ)

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres