SON HABERLER :
MEMLEKETİNE UĞURLANDI Gelecek nesillere tertemiz Antalya Altın Kramponlar maça davet ediyor Antalyaspor’da özgüven arttı İlk yarının son sınavı
/ EĞİTİM
Esnafa yabancı dilkursu başladı

MANAVGAT Esnaf ve Sanatkarlar Odası (MESO) tarafından esnafa yönelik düzenlenen Almanca, İngilizce ve Rusça yabancı dil kursları başladı.MESO konferans salonunda yapılan kursların başlaması dolayısıyla tören düzenlendi. Törende konuşan MESO Başkanı Hasan Çelik, oda olarak üyelerinin gelişimlerini sağlama hedefinde olduklarını belirtti. Yabancı dil kurslarının 3 ay süreceğini ve 1'inci seviye formatında olacağını belirten Başkan Çelik, "Üyelerimize yönelik düzenlediğimiz kurslarımızın amacı işyerlerinde müşteriyle olan diyaloglarını geliştirmek. Bu nedenle kurslarımız, önce temel eğitim ardından mesleki olarak konuşma becerilerini arttırmaya yönelik olacak" dedi.  Başkan Hasan Çelik, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da eğitim ve seminerlerin ücretsiz olacağını kaydetti.(DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres