SON HABERLER :
BAYRAM HEDİYESİ 3-0 Binlerce Antalyalı dev bayrak ve meşalelerle yürüdü Kepez'de tarihi buluşma Sınav kaygısı ile baş edebilirsiniz Gözde sulanma ve apse varsa dikkat!
/ EĞİTİM
Has’ın gurur gecesi
Has Okulları Anadolu Lisesi bu yıl 76 mezun verdi. Mezuniyet töreninde öğrencilerin başarılarının yanı sıra dans ve performansları öğretmenleri ve velilerine haklı gurur yaşattı.

ANTALYA Özel Has Okulları’nın ilk ve ortaokul mezuniyet töreninin ardından bu kez de Anadolu Lisesi’nin mezuniyet balosu yapıldı. Has Okulları Anadolu Lisesi’nden mezun olan 76 öğrenci, hayallerini gerçekleştirmek üzere farklı üniversitelere yelken açtı. Hotel Su’da saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törene Has Okulları Kurucusu Derya Halil Kaya, Genel Müdür Seçil Çimen, öğretmenler, mezun olan öğrenciler ve aileleri katıldı.

ÖZEL TEŞEKKÜR

Açılış konuşmasını yapan Has Okulları Genel Müdürü Seçil Çimen, her anlamda özel bir gece yaşadıklarını söyledi. Has Okulları olarak 5’inci yıllarını doldurduklarını ifade eden Çimen, “Önce öğrencilerimize okulumuza yakışır öğrenciler oldukları için teşekkür ediyorum. Sonra değerli velilerimize, Antalya’da 300’ü aşkın özel okul varken bize güvenip yavrularını emanet ettikleri için teşekkür ederim. Son olarak da 700 öğrenciyi eğiterek bu dönemde adeta Don Kişot’luk yapan kurucumuz Derya Halil Kaya’ya teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

DUYGUSAL VEDA

Gecede şıklık yarışına giren öğrenciler, dans ve performanslarıyla büyük beğeni topladı. Mezun olan 12’nci sınıf öğrencileri, bayrak ve flamayı 11’inci sınıflara devrederken, okul birincisi Hale Nur Kumcuoğlu, 2’ncisi Damla Özgül ve 3’üncü Ilgın Bilgen’e Genel Müdür Çimen tarafından plaket ve hediyeleri takdim edildi. Okul birincisi Hale Nur Kumcuoğlu, ‘sevgi’ konulu duygusal bir veda konuşması yaptı. “Bize yapılan yatırımların meyvelerini alma zamanı geldi. Okuluma, öğretmenlerime ve anneme teşekkür ediyorum. Elveda okulum, sevgiyle” diyen Halenur Kumcuoğlu, okul kütüğüne isimliğini çaktı.

Mezuniyet belgelerini sınıf öğretmenlerinden alan öğrenciler, mezuniyet pastasının kesilmesinin ardından kep fırlattı. 10’uncu Yıl Marşı eşliğinde ellerindeki Türk bayraklarını coşkuyla sallayan öğrenciler, Umut Sülünoğlu ve Uğur Önür’ün konseri eşliğinde doyasıya eğlendi.  HABER MERKEZİ

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres