SON HABERLER :
İttifaklar şekilleniyor Fiyat farklılığı sistemle çözülür Kepez’in Alışveriş Festivali başlıyor Kepez’de 60 mahallede 10 bin kişiye göz taraması Başkan Uysal’ın konuğu ATAV
/ EĞİTİM
HAS Dialog’ta önemli konuklar
HAS Okulları’nın düzenlediği ‘HAS Dialog’da, etkinliğinin konukları Prof. Dr. Lütfiye Bikem Süzen, Avukat Neslihan Yalçın, Özgür Tankut ve Mimar Eser Arslanbay oldu.

ANTALYA’DA eğitim veren Özel HAS Okulları’nın düzenlediği ‘HAS Dialog’ etkinliği seçkin konuklarla tamamlandı. HAS Dialog’un son konukları Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Lütfiye Bikem Süzen ile Antalya Girişimci İşadamları Derneği (ANTGİAD) üyeleri Avukat Neslihan Yalçın, Gastronomi Uzmanı Özgür Tankut ile Mimar Eser Arslanbay oldu.

‘PLANLI ÇALIŞIN’

Prof. Dr. Lütfiye Bikem Süzen, ‘Tıp Eğitiminde Sosyal Sorumluluk Projeleri’ konulu söyleşide tiyatrodan meme kanseri farkındalığına kadar öncülük ettiği 117 sosyal sorumluluk projesini anlattı. Prof. Dr. Lütfiye Bikem Süzen, soru cevapla başlayan etkinlikte Akdeniz Üniversitesi Akseki Sağlık Meslek Yüksekokulunu nasıl kurduğunu anlattı. Kendinden önceki aile kuşağının sağlıkçı olduğundan söz eden Prof. Dr. Süzen, özellikle sporla ilgilenen öğrencilere önemli bilgiler aktarırken, öğrencilere tavsiyelerde bulundu. Prof. Dr. Lütfiye Bikem Süzen, “Planlı çalışın, azimli olun, hayatta her işte başarıya ulaşırsınız.” dedi.

MESLEKLER TANITILDI

Meslekte Bir Gün’ konulu söyleşide Avukat Neslihan Yalçın ve HAS Okulları öğrencisi Bora Meriç, avukatlık mesleğini tanıttı. Gastronomi uzmanı Özgür Tankut ve HAS Okulları öğrencisi Ezgi Çalışgan, gastronomi alanıyla ilgili öğrencilere bilgiler verdi. Mimar Eser Arslanbay da HAS Okulları öğrencisi Dilara Yasak ile birlikte mimarlıkla ilgili sunum yaptı. HAS Okulları öğrencileri, düzenlenen bu söyleşide 3 önemli mesleği yakından tanıma fırsatı bulurken, merak ettikleriyle ilgili sorular yöneltti.Sunumlar sonunda katılımcılara ‘HAS Çiftlik’te üretilen ürünlerden hediye edildi. (HABER MERKEZİ)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres