SON HABERLER :
Antalya’da petshoplara denetim Boşanmak istediği eşinden eşyalarını almaya gittiğinde hayatının şokunu yaşadı AÜ Hastanesi'nde 10 saatte 5 organ nakli Stres vertigoyu tetikliyor Çavuşoğlu’nun Kaş ziyareti başladı
/ EĞİTİM
HAS Okulları’nda mezuniyet coşkusu
HAS Okulları’nda bu yıl ilkokuldan 32, ortaokuldan ise 62öğrenci mezun oldu. Mezun olan öğrenciler, düzenlenen coşkulu törenle okullarından uğurlandı.

ANTALYA’DA eğitim veren Özel HAS Okulları, 4’üncü dönem mezunlarını verdi. Bu yıl ilkokuldan 32, ortaokuldan ise 62 öğrenci mezun oldu. Özel HAS Okulları 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni, Hotel Su’da düzenlendi. Geceye HAS Okulları Kurucusu Derya Halil Kaya, Genel Müdür Seçil Çimen, İlkokul Müdürü Oğuzhan Toprak, Ortaokul Müdürü Gökhan Karataş, öğretmenler, öğrenciler ve velileri katıldı.

ÖĞRENCİLERE BÜYÜK ALKIŞ

Salona ellerinde Türk bayraklarıyla giren öğrenciler velilerden büyük alkış aldı. Ortaokul birincileri Bahar Asya Karayakalı ve Erdem Yılmaz, okul 2’ncisi Eylül Uslu, 3’üncü Sude Pınar’a plaket ve hediyelerini Seçil Çimen verdi. Öğretmenleri tarafından mezuniyet belgeleri verilen öğrenciler, kep attıktan sonra okul idarecileri ve öğretmenleriyle birlikte üzerinde HAS Okulları logosu bulunan pastayı kesti.

‘HAKLI BİR GURURU YAŞIYORUZ’

Gecenin finalinde de Türk bayraklarıyla sahneye çıkan öğrenciler, hep birlikte söyledikleri marşlarla coşkuyu doruğa çıkardı. İlkokul Müdürü Oğuzhan Toprak, gecede yaptığı konuşmada, HAS Okulları’nın Antalya’da elde ettiği başarılara işaret ederek, “Bugün burada hep birlikte haklı bir gururu yaşıyoruz. Atatürk ilkeleri doğrultusunda yetiştirdiğimiz nesillerin başarılarını görmekten büyük mutluluk duyuyoruz” dedi. Ortaokul Müdürü Gökhan Karataş ise “Bütün öğrencilerimizle iftihar ediyoruz” diye konuştu. (HABER MERKEZİ)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres