SON HABERLER :
Türel’den işçiye zam müjdesi Böcek tapu dağıttı Askerimizi uğurladık Organlarıyla 3 kişiye can oldu Alanya Ultra Maratonu hazırlıkları tamamlandı
/ EĞİTİM
HAS Okullarından özel tanıtım
Antalya’da eğitim veren Özel HAS Okulları, Kemer’de yaşayan Rusların düzenlediği çocuk tiyatrosu etkinliğine katılarak tanıtım çalışması yaptı.

Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde eğitim veren Özel HAS Okullarının tanıtım faaliyetleri devam ediyor. HAS Okulları, merkezi Antalya’nın Kemer ilçesinde bulunan Filiz-Bağımsız Devletler Topluluğu Eğitim, Kültür, Yardım ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen etkinlikte sunum yaptı. Kemer ilçesinde yaşayan Rusların kurduğu dernek, Kemer Belediyesi Kültür Salonunda çocuk-ebeveyn ilişkilerini irdeleyen çocuk tiyatrosu sahneledi. Etkinliğe Türk ve Rus çocuklar ile aileleri katıldı.Gösterinin ardından HAS Okulları Türk ve Rus ailelere tanıtım yaptı. HAS Okulları’nın kurduğu tanıtım standı yoğun ilgi gördü. Etkinliğe katılan Türk ve Rus aileler, HAS Okulları ile ilgili bilgi aldı.

ULUSLARARASI ALANDA EĞİTİM KALİTESİ

Okulun uluslararası alandaki eğitim kalitesiyle ilgilikatılımcılara bilgi veren HAS Okulları Ortaokul Müdürü Gökhan Karataş, “Okulumuzda İngilizce başta olmak üzere Rusça, Almanca ve İspanyolca dil eğitimi veriliyor. Avrupa ülkelerini kapsayan Erasmus projemiz var. Sussex Üniversitesi ile ortaklaşa İngilizce Yaz Okulu düzenliyoruz. Rus aileler özellikle okulumuzun yabancı dil eğitimindeki başarısıyla yakından ilgilendi” dedi.

Etkinlik sonunda Rus ailelere HAS Okullarının Rusça broşürleri dağıtıldı.

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres