SON HABERLER :
'Hedefimiz Antalya’yı şampiyon yapmak' Muratpaşa’da Karadeniz rüzgarı Anadolu Oyuncak Müzesi’ne Rekor ziyaretçi Raylı sistemde sona gelindi 'Kazanamıyorsan kaybetmeyeceksin'
/ EĞİTİM
Hemşirelik Fakültesi'nde nitel veri analizi eğitimi
AKDENİZ Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi Araştırmaları Geliştirme Komisyonu, araştırma yapma potansiyelini geliştirmek amacıyla üçüncü 'Nitel Veri Analizi Programı Atölyesi'ni gerçekleştirdi.

Hemşirelik Fakültesi Konferans Salonu'nda düzenlenen eğitime, Hemşirelik Fakültesi Dekanı Prof. Sebahat Gözüm, farklı fakültelerden akademisyenler, yüksek lisans ve doktora öğrencileri katıldı. Programın açılış konuşmasını yapan Hemşirelik Fakültesi Araştırmaları Geliştirme Komisyonu Başkanı Prof. Emine Efe, nitel verileri kodlama, nitel verilerin analiz edilmesinin uygulamalı olarak öğretilmesi amacıyla eğitimler verilmesinin planlandığını söyledi.

Atölye kapsamında, AÜ Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü, Eğitim Yönetimi Teftişi Planlaması ve Ekonomisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.İlhan Günbayı, nitel araştırmalarda tema oluşturma, model oluşturma, grafik oluşturma ve rapor oluşturma aşamaları konularında eğitim verdi.(DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres