SON HABERLER :
Gazipaşa Kültür Merkezi’nin yolları asfaltlandı Kepez Belediyesi, yetenekli gençleri arıyor Konut satışında Rusya ve Ukrayna vatandaşları ilk sırada Başkan Böcek talepleri karşılıksız bırakmıyor Zararlı böceklerle mücadele için hindi desteği
/ EĞİTİM
Hemşirelik Fakültesi'nde nitel veri analizi eğitimi
AKDENİZ Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi Araştırmaları Geliştirme Komisyonu, araştırma yapma potansiyelini geliştirmek amacıyla üçüncü 'Nitel Veri Analizi Programı Atölyesi'ni gerçekleştirdi.

Hemşirelik Fakültesi Konferans Salonu'nda düzenlenen eğitime, Hemşirelik Fakültesi Dekanı Prof. Sebahat Gözüm, farklı fakültelerden akademisyenler, yüksek lisans ve doktora öğrencileri katıldı. Programın açılış konuşmasını yapan Hemşirelik Fakültesi Araştırmaları Geliştirme Komisyonu Başkanı Prof. Emine Efe, nitel verileri kodlama, nitel verilerin analiz edilmesinin uygulamalı olarak öğretilmesi amacıyla eğitimler verilmesinin planlandığını söyledi.

Atölye kapsamında, AÜ Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü, Eğitim Yönetimi Teftişi Planlaması ve Ekonomisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.İlhan Günbayı, nitel araştırmalarda tema oluşturma, model oluşturma, grafik oluşturma ve rapor oluşturma aşamaları konularında eğitim verdi.(DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres
404 Page Not Found