SON HABERLER :
'Hedefimiz Antalya’yı şampiyon yapmak' Muratpaşa’da Karadeniz rüzgarı Anadolu Oyuncak Müzesi’ne Rekor ziyaretçi Raylı sistemde sona gelindi 'Kazanamıyorsan kaybetmeyeceksin'
/ EĞİTİM
İletişim Fakültesi yeni binasında
Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi, 2017-2018 eğitim öğretim yılı bahar dönemine yeni binasında başlayacak,

Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi yeni binasına taşınıyor.2017-2018 eğitim öğretim yılı bahar dönemine yeni binada başlayacaklarını kaydeden İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Ahmet Ayhan, bu durumdan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Prof. Ayhan, “Yeni fakülte binamızda 4 stüdyo, 2 sinema salonu, fotoğraf stüdyosu, video-konferans odaları, kütüphane, konferans salonları, bölümler için uygulama birimleri, 3 bilgisayar laboratuvarı ayrıca Enformatik Bölümü için 7 bilgisayar laboratuvarı ve dersliklerle eğitim öğretime devam edeceğiz. Modern ve teknolojik imkânlarla donatılmış fakültemizde öğrencilerimizin sektöre tam donanımlı hazırlanabilmesi ve aldıkları teorik eğitimi uygulama ile pekiştirebilmesi için tüm imkânlar mevcut. Öğrencilerimizin de bu imkânı en güzel şekilde değerlendireceğinden şüphem yok" dedi.

‘GELECEĞİN İLETİŞİMCİLERİNİ YETİŞTİRİYORUZ’

Türkiye'nin en çok tercih edilen iletişim fakültelerinden biri olduklarını aktaran Dekan Ayhan, 2000-2001 eğitim-öğretim yılında eğitime başlayan İletişim Fakültesi'nde bugün itibariyle Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Gazetecilik ile Radyo Televizyon ve Sinema bölümlerinde 261 yüksek lisans ve doktora olmak üzere toplam 2 bin 10 öğrencinin öğrenim gördüğünü söyledi. Tüm paydaşları ile çok yönlü işbirlikleri geliştirerek toplumsal faydaya dönüşecek çeşitli projeler üretmeye ve sektör-üniversite ilişkilerini güçlendirecek çalışmalara tüm hızıyla devam edeceklerini sözlerine ekleyen Dekan Ayhan, “Medya toplumu yönlendirmede büyük önem taşıyor. Bizler burada geleceğin iletişimcilerini yetiştiriyoruz. Öğrencilerimizin kamu yararını gözeten, sorumluluk bilinciyle hareket eden, sağduyulu, toplumsal sorunlara duyarlı ve vatanını seven gençler olarak yetişmesinde bizler de üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz" diye konuştu.

 (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres