SON HABERLER :
Balbey Projesi Büyükşehir’de Antalya’dan Suriye’ye 2 yardım tırı Kaş’ı hortum vurdu Oyun Oyun İçinde ilçe sahnelerinde Tütüncü’ye fahri hemşerilik unvanı
/ EĞİTİM
İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Fotoğraf Sergisi

Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümü öğrencileri; haber, doğa, yaşam ve portre konularından oluşan "Bakış Açım" adlı fotoğraf sergisini sanatseverlerin beğenisine sundu.

İletişim Fakültesi'nde düzenlenen ve Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal’ın açılışını yaptığı "Bakış Açım" adlı serginin açılışına; İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Ayhan, Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Ayşad Güdekli, Gazetecilik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şeker, serginin sponsorluğunu üstlenen Orkun Ozan Medya'nın sahibi Himmet Öcal'ın  yanı sıra çok sayıda akademisyen ve öğrenci katıldı.

Onur Anas, Celal Ünal, Mustafa Gök, Ayberk Düzcan, Ramazan Çetiner, Halit Ömer Konak adlı altı İletişim öğrencisinin düzenlediği fotoğraf sergisinde  24 fotoğraf sergileniyor.

Ziyaretçilerin büyük beğenisini toplayan sergide konuşan Prof. Dr. Mustafa Ünal; "Öğrencilerin kendilerinin çektikleri ve yaşamdan kesitler sunan fotoğrafları sergileyeceklerini öğrenince, onların bu özel gününde yanlarında olmak istedim. Sergiyi çok beğenerek gezdim. Öğrencileri tebrik ediyorum ve onları bu tür faaliyetler de her zaman desteklediklerimizi bilmelerini istiyorum." dedi.

Haber, doğa, yaşam ve portre konularından oluşan "Bakış Açım" adlı fotoğraf sergisi, 29 Aralık Cuma gününe kadar İletişim Fakültesi’nde ziyarete açık olacak.(HABER MERKEZİ)

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres