SON HABERLER :
Turizmcilerden Sözen’e ziyaret SunExpress'in ilk uçuşu Antalya’dan Böcek, Yücel'i ağırladı Başkan Uysal’dan İstanbul’a destek Sahillerde bayram tatilinin galibi Ege
/ EĞİTİM
Kepez’in üçüncü kreşi törenle açıldı
Kepez Belediyesi’nin Ahatlı Mahallesi’nde yapımını tamamladığı Nasreddin Hoca Kreş ve Gündüz Bakım Evi’nin üçüncü şubesi düzenlenen törenle hizmete açıldı.

KEPEZ Belediyesi Nasreddin Hoca Kreş ve Gündüz Bakım Evi zincirine bir yenisi daha eklendi. Ahatlı Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Nasreddin Hoca Kreş ve Gündüz Bakım Evi’nin üçüncü şubesi düzenlenen törenle hizmete açıldı. Açılışta Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü,  büyük hayaller kurularak çıkılan yolda büyük eserler üretmenin ve Kepezi bambaşka yarınlara taşımanın onurunu yaşadıklarını söyledi.  Belediye kreşlerinin ilkini 5 yıl önce Teomanpaşa Mahallesi’nde açtıklarını hatırlatan Başkan Tütüncü, “Ogün açtığımız o kreş zaman içerisinde büyüdü, gelişti Kepez’in farklı noktalarında insanımıza hizmet eden, çocuklarımızın yüzünü güldüren ve Kepez’i sosyal belediyecilik anlamında ileriye götüren çok önemli bir kurum haline geldi. Nasreddin Hoca Kreşleri bugün açılışını yapacağımız üçüncü şubesi ile nezih bir ortamda, annelerin ve babaların gözlerinin arkada kalmayacağı, çocuklara okul öncesi eğitimlerin verildiği çok önemli bir merkez haline geldi. Özel sektörde bu gibi kaliteyi ve hizmeti bulmak, bulunsa da o hizmetlere erişebilmek ve ulaşabilmek kolay değil. Zaman içerisinde bu kreşlerimizin hem mevcudu hem de kapasitesi genişleyecek” dedi.

Önümüzdeki günlerde kreşlerle ilgili yapılacak yenilikler konusunu da aktaran Başkan Tütüncü, “Özgürlük Mahallesi’nde bulunan Nasreddin Hoca Kreş ve Gündüz Bakım Evi’nin kapasitesini 2 kat artıracağımız yeni bir tadilat aşamasına gidiyoruz. Önümüzdeki günlerde daha çok kreş açmak suretiyle çalışan annelerimizin yanında olacağız ve okul öncesi eğitime çok farklı bir katkı, çok farklı bir destek sağlayacağız.  Ahatlı Mahallesinde ortaya koyduğumuz belediyecilik hizmetleri ve merkezi idare olarak hükümetimizin ortaya koyduğu çalışmalar geçen yıllar içerisinde gerçekten mahallenin ve bölgenin çok farklı bir noktaya gelmesini, modernleşmesini ve gelişmesini sağlamıştır” diye konuştu.  (İHA)                                        

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres