SON HABERLER :
İpek Yolu başkanları Antalya’da buluşuyor Muhtarlardan Başkan Türel'e ziyaret Antalyaspor Galibiyet Serisi Peşinde Antalya derbisi nefes kesecek Alanyaspor, Antalyaspor maçı hazırlıklarını sürdürdü
/ EĞİTİM
Kepez Yaz Spor Okulu kontenjanları doluyor

Kepez Belediyesi Yaz Spor Okulları’na yoğun ilgi devam ediyor. 1 Haziran’da başlayan yaz spor okulu kayıtlarında, ilk haftada yüzme, su topu ve cimnastikbranşlarında kontenjanlar doldu. Bu talep sonucunda kontenjanı dolduğu için kaydı alınamayan yüzme, su topu ve cimnastikbranşı haricindeki diğer branşlara kayıtlar devam ediyor. Basketbol, taekwondo, futbol, voleybol, tenis, okçuluk ve güreşbranşlarındakayıt yaptırmak isteyen ebeveynler çocuklarının kimlik fotokopisiyle Kepez Belediyesi Spor Kompleksi’ne müracaat etmeleri gerekiyor.

Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, “Kayıtların doluluk oranı gösteriyor ki; okulların kapanması ile çocuklarının yaz tatilini iyi değerlendirmesini isteyen veliler, kaliteli ve nitelikli eğitim almaları için Kepez Belediyesi’nin yaz spor okullarını tercih etti. Ücretsiz yaz spor okullarımızdan faydalanmak isteyen ebeveynler, çocuklarını kaydı devam eden diğerspor branşlarınakayıt yaptırabilirler.” dedi. (HABER MERKEZİ)

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres