SON HABERLER :
'Hedefimiz Antalya’yı şampiyon yapmak' Muratpaşa’da Karadeniz rüzgarı Anadolu Oyuncak Müzesi’ne Rekor ziyaretçi Raylı sistemde sona gelindi 'Kazanamıyorsan kaybetmeyeceksin'
/ EĞİTİM
Korkuteli HEM'de 5 bin kişiye kurs
KORKUTELİ Sevim- Cevat Soyiç Halk Eğitim Merkezi (HEM) Müdürü Öznur Taşkan, 2017 yılında 152 kursta 5 bin 35 kişiye eğitim verdiklerini söyledi.

Korkuteli Sevim- Cevat Soyiç HEM Müdürü Öznur Taşkan, 2017 yılında halka daha kaliteli eğitim ortamı sunmaya ve ihtiyaçlarını kapsayacak eğitimler vermeye çalıştıklarını söyledi. Geçen yıl 152 kursta 2 bin 578 erkek, 2 bin 457 kadın kursiyer olmak üzere 5 bin 35 kişiye eğitim imkanı sağladıklarını aktaran Öznur Taşkan, bu eğitimler sonucunda 4 bin 965 kursiyerin belge almaya hak kazandığını anlattı.

2017 yılında 57 lise mezunu öğrenciye destekleme ve yetiştirme kurslarıyla üniversitelere hazırlandığını kaydeden Öznur Taşkan, kurslar dışında açık öğretim lise ve ortaokul kayıtları kapsamında 427 öğrencinin de eğitimine katkıda bulunduklarını belirtti. Taşkan, "2017 yılında Açık Öğretim Lisesine toplamda 385 kişi, Açık Öğretim Ortaokuluna ise 42 öğrenci kaydı yapılarak, eğitime açık öğretim ortamında devam etmelerine imkan sağladık. Bu öğrencilerimizin tüm iş ve işlemleri kurumumuz tarafından gerçekleştirilmektedir" dedi.(DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres