SON HABERLER :
CHP yönetimi yine borç taktı! Hobi Bahçelerine ulaşım çok kolay Finike Kadınlar Plajı 60 bin kadını ağırladı Konyaaltı öğrenci lokali açılıyor Kemer'de Inna rüzgarı
/ EĞİTİM
Minikler konteyner boyadı
KEMER Belediyesi'nin 'Çöp Konteynerini Kendin Boya Projesi'ne katılan Kemer Gülçin Ersoy Anaokulu öğrencileri, renkli görüntüler oluşturdu.

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül'ün eşi Neşe Gül öncülüğünde başlatılan 'Çöp Konteynerini Kendin Boya Projesi' yoğun ilgi görüyor. 814 11 00 numaralı telefonu arayarak kayıt yaptıran Kemerliler, Temizlik İşleri Müdürlüğü bahçesinde hazırlanan konteynerleri boyuyor. Daha sora bu çöp konteynerleri resimleri yapan kişilerin kendi mahallelerine gönderiliyor.

Konteynerini Kendin Boya Projesi'nin bu haftaki konukları Gülçin Ersoy Anaokulu öğrencileri oldu. Resim dersini Kemer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'nde işleyen minikler, konteynerler üzerine çeşitli doğa resimleri çizdi. Öğrenci ve öğretmenlerin katılım sertifikalarını Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül adına Başkan Yardımcısı Ahmet Can verdi.(DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres