SON HABERLER :
Bakan Çavuşoğlu: "Biz 81 milyonu kucaklamaya devam edeceğiz” AK PARTİ İL BİNASINDA KUTLAMALAR BAŞLADI Oy torbaları adliyeye getiriliyor Bakan Çavuşoğlu’nun sandığından Erdoğan çıktı Antalya’da oylar sayılıyor
/ EĞİTİM
Muratpaşa’dan babalara destek
Muratpaşa Belediyesi,Anne Çocuk Eğitim Vakfı’yla (AÇEV) 3-11 yaş arası çocuk sahibi babalara yönelik Babalık Destek Programı uyguluyor.

MURATPAŞA Belediyesi, daha demokratik, daha mutlu bir aile ve toplum yapısının oluşmasına destek amacıyla,3- 11 yaşlarında çocuğu olan babalara yönelik kısa adı BADEP olan ‘BabaDestek Programına’ başladı.

TAMAMEN ÜCRETSİZ

BADEP, 15-20 kişilik gruplar halinde yürütülüyor. Program 3 – 6 ve 7 -11 yaş dönemi çocuklarını babalarına yönelik iki modül halinde uygulanıyor. 10 hafta süren program haftada 1 gün 2 saat süreyle gerçekleştiriliyor.

Muratpaşa Belediyesi’nin Dutlubahçe Mahallesi’nde bulunan kreşinde devam eden BADEP’te 12 baba yer alıyor. Her Cuma saat 18.30’dan 20.30’a eğitimlere katılan babalar, örnek olay çalışması sırasında çocuklarını çok sevdiği bebekler, pelüş oyuncaklar, animasyon karakterlerini kullanıyor.

Tamamen ücretsiz olan BADEP’e 3 – 11 yaş arası çocuğu bulunan her baba başvurabilir. BADEP’e katılmak için Muratpaşa Belediyesi Kreş Müdürlüğü’ne başvuru yapmak yeterli.(HABER MERKEZİ)

https://gdetr.hit.gemius.pl/hitredir/id=._lVOUkYnSni_WoYRvBfL5QFo_siv5IhP_x8.aMmP8r.I7/fastid=mstpovtfsufpiamucydktmghjcmd/stparam=soqtjxqosa/nc=0/url=https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/efsane-tarifeler.aspx?utm_source=Antalya-Ekspres&utm_content=Standart-Banners&utm_campaign=Efsane-Portfoy-Haziran-2018
ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres