SON HABERLER :
Çuval çuval getirip bardak bardak satıyorlar Kaçak kaosu sona eriyor BAİB, Moskova’da Türel farkındalık için pedal çevirdi Film Festivali’nden 55’inci kez merhaba
/ EĞİTİM
Öğrencilere origami eğitimi
Kepez Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nce Levent Aydın Anadolu Lisesi öğrencilerineKağıt Katlama Sanatı Origamieğitimi verildi.

Kepez Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nce Levent Aydın Anadolu Lisesi öğrencilerine Kağıt Katlama Sanatı Origami eğitimi verildi. Kepez Belediyesi Kültür Müdürlüğü Çocuk Kulübü Eğitmeni Serda Çelik Seyhan tarafından verilen eğitime öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Origaminin tarihçesini anlatarak eğitime başlayanEğitmen SerdaÇelik Seyhan, hiçbir materyal kullanmadan yapılan 3 boyutlu modüler origami, tek parça kağıttan yapılan origami, yapıştırıcı ve makas ile yapılan 3 çeşit origamitekniğini öğrencilere öğretti.

ÇOCUK GELİŞİMİNDE ETKİLİ

Kepez Belediyesi Kültür Müdürlüğü Çocuk Kulübü Eğitmeni SerdaÇelik Seyhan, origamikağıt katlama sanatının çocuklar üzerinde çok büyük olumlu etkilerinin olduğunu vurguladı. Origamininkonsantre kurma, gurup ilişkileri ile beyinde elleri hareket ettiren ince motorun çalışmasında etkili olduğuna değinen Seyhan, üretmek ve hayal gücünü kağıda dökmek isteyenler için origamininönemli bir sanat olduğunu belirtti. Eğitimin ardından Levent Aydın Anadolu Lisesi öğrencileri kendilerine katkıda bulunan Kepez Belediyesi Kültür Müdürlüğü Çocuk Kulübü Eğitmeni Serda Çelik Seyhan’a çiçek takdim etti. (HABERMERKEZİ)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres