SON HABERLER :
‘Altın Kramponlar’ın bileği bükülmüyor Futbol aşığı Rus güzel Gazeteciler bowlingde stres attı Kumluca'da motokros heyecanı yaşanacak Deplasman lideri ANTALYASPOR
/ EĞİTİM
Tütüncü: Bu okul hayalimdi
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, öğrencilerine okul forması hediye ettiği Kepez Özel Eğitim Uygulama Okulu'nun hayallerinin başında geldiğini söyledi.

KEPEZ Belediyesi tarafından Kepez Özel Eğitim Uygulama Okulu'nun özel öğrencilerine okul forması hediye edildi. Okul formalarının dağıtımından önce konuşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bir adet yazlık, bir adet kışlık olmak üzere 268 adet okul formasını bütün öğrencilere hediye ettiklerini söyledi. Son 3 yılda her yıl 11 bin okul formasını çeşitli okullarda öğrencilere hediye ettiklerini kaydeden Başkan Tütüncü, "Kepez'in bütün öğrencilerine okul forması hediye etmek en temel düşüncemiz. Bu hedefe doğru adım adım yaklaşıyoruz" dedi.

"ÖZEL YAVRULARIMIZA KALİTELİ EĞİTİM"

Kepez Özel Eğitim Uygulama Merkezi'nin en özel okulların başında geldiğine işaret eden Tütüncü, şunları kaydetti:"Herkese eğitimi ulaştırabilmek, her bir ferdi mutlu edebilmek ve herkesin kendini önemli hissetmesini sağlayabilmek devletin en temel görevidir. Eğer sosyal devlet olma iddiasındaysanız bunu yapmalısınız. Bu okulun yapılması benim en önemli hayallerimin başındaydı. Çünkü özel yavrularımıza da nitelikli, kaliteli ve güzel bir ortamda eğitim imkânı sunabilmek en önemli vicdani sorumluluğumuzdu. Çok şükür Milli Eğitim Bakanlığımızla el ele vererek bu güzel eğitim kurumunu bölgemize kazandırdık."

Kepez Belediyesi, bu yıl 10 okulda öğrencilere 11 bin adet forma hediye etti.(DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres