SON HABERLER :
GENÇLEŞTİREN 10 SİHİRLİ BESİN! KONSERVE YAPARKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKEN 5 MADDE SESİMİZİN DÜŞMANI 8 HATALI ALIŞKANLIK Sosyal medyadan polise hakaret eden muhtar adliyede Çuval çuval getirip bardak bardak satıyorlar
/ EĞİTİM
Tütüncü'den kariyer tavsiyeleri
KEPEZ Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, öğrencilere kariyer planlaması için geç kalmamalarını tavsiye etti.

Kendi yaşantısından örnekler veren Başkan Tütüncü, “Ülkenin geleceğiyle ilgili söz sahibi olmak, daha 7 yaşından itibaren hayalimdi" dedi.Hakan Tütüncü, özel bir okulun düzenlediği 'Kariyer Günleri' etkinliğinin konuğu oldu. Öğrencilerle deneyimlerini paylaşan Başkan Tütüncü, öğrencilerin sorularını da yanıtladı.

Öğrencilerden kimisi sokak hayvanları için barınak isterken, kimisi engelliler için yaşam merkezleri talep etti. Birçok öğrenci ise Başkan Tütüncü'ye neden belediye başkanı olduğunu ve nasıl kararlar aldığını sordu. Tüm soruları yanıtlayan Tütüncü, toplantı sonrası öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi. Okulu gezen Tütüncü, anaokulu öğrencileri ile de sohbet etti.

Belediye başkanı olmaya karar verdiğinde 7 yaşında olduğunu vurgulayan Tütüncü, kedisini dinleyen çocuklara, gelecekleriyle ilgili planlamalarını bir an önce belirleyerek hedefleri doğrultusunda yol almalarını tavsiye etti. Kariyer planında hukuk fakültesi tercihinin işine yarayacağını düşündüğünü anlatan Tütüncü, yol haritasını da bu yönde çizdiğini anlattı.(DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres