SON HABERLER :
Kepez'de 2+1 satılık daire icradan satılacak Konyaaltı'da 3+1 satılık daire icradan satılacak Muratpaşa'da 2+1 satılık daire icradan satılacak Antalyaspor - Trabzonspor: 1-1 Eşine şiddet uygulayan koca serbest bırakıldı
/ EKONOMİ
​Ekrem Coşkun Döner açıldı

Ekrem Coşkun Döner, İç Anadolu’nun kırmızı et kültürü ve Akdeniz’in damak tadına uygun ikramlarıyla Antalyalılara hizmet vermeye başladı

Döner sektöründe İç Anadolu’da marka kuruluş Ekrem Coşkun Döner Antalya’daki ilk şubesini Muratpaşa’da açtı. Ekrem Coşkun ailesi ve Türkiye’nin çeşitli kentlerinden misafirlerin ağırlandığı açılış renkli simaları da bir araya getirdi. Futbol camiasına yakınlığı ile bilinen Ekrem Coşkun açılışta Antalya’nın damak tadına uygun Akdeniz’e uygun seçeneklerle hizmete başladıklarını söyledi.

Muratpaşa Metin Kasapoğlu Caddesi üzerinde açılan Ekrem Coşkun Döner yeşil beyaz dizaynıyla davetlilerin dikkatini toplarken ilk güne özel ücretsiz ağırlanan misafirlere resmen ziyafet niteliği taşıyan ikramlarda bulunuldu. Dualarla yapılan açılışın ardından Antalyalılara hizmet vermeye başlayan kuruluşta hedef Antalya’nın tüm ilçelerinde şubeler oluşturmak.

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres