SON HABERLER :
Kepez'de 2+1 satılık daire icradan satılacak Konyaaltı'da 3+1 satılık daire icradan satılacak Muratpaşa'da 2+1 satılık daire icradan satılacak Antalyaspor - Trabzonspor: 1-1 Eşine şiddet uygulayan koca serbest bırakıldı
/ EKONOMİ
​Krone, Roadshow’a Antalya’dan start
Avrupa’nın lider treyler üreticilerinden Krone, İzmir Tire fabrikasında üretilen treyler’in tanıtımı için yola çıktı. Krone Roadshow etkinliği Antalya’dan start aldı.

Avrupa’nın lider treyler üreticilerinden Krone, İzmir Tire fabrikasında üretilen treyler’in tanıtımı için yola çıktı. Krone Roadshow etkinliği Antalya’dan start aldı.

Tülin KORKUTELMALIOĞLU


Avrupa’nın en büyük treyler üreticisi Krone, en modern fabrikası İzmir Tire’de gerçekleştirdiği üretim ile yerli marka haline geldi. Türkiye’de üretilen Krone treylerler, Roadshow etkinliği kapsamında il il müşterilere tanıtılacak. Krone’nin Roadshow etkinliği, Antalya’dan başladı. Krone marka yerli treyler, ilk olarak Antalya’da nakliyeciler ile buluştu. Krone Ticari Araçlar CEO’su Rıza Akgün, Krone Satış Yöneticisi Ömürden Özacar ve Krone Antalya Bölge Temsilcisi Burak Ergün, 100’ün üzerinde katılımcıyı ağırladı. Krone Profi Liner Sabit Çatılı, Profi Liner Kayar Perdeli & Çatılı, Platform Açık Kasa ve Cool Liner modellerini yakından inceleme fırsatı bulan nakliyeciler, yetkililerden araçlar hakkında bilgi aldılar.


Roadshow etkinliği ile müşterilerinin araçlarını daha yakından tanımalarını sağladıklarını belirten Krone Ticari Araçlar CEO’su Rıza Akgün, “Bu sayede müşteri taleplerini dinleme fırsatı bulduk. Biz satış sonrasına da çok önem veren bir firmayız. Ürün sattığımız müşteri artık bizim sorumluluğumuzda oluyor. Müşterilerden gelen talep ve istekleri değerlendirir, çalışmalarımıza bu yönde ağırlık veririz. 100 yılı aşan tecrübe ile İzmir’de 100 milyon TL’lik yatırım yaptık. Avrupa’da olduğu gibi Türkiye’de de büyümek istiyoruz. İzmir Tire Fabrikamızın kapasitesi yaklaşık 10 bin ünitedir. İzmir’den Orta Doğu ülkelerine ve Kuzey Afrika başta olmak üzere toplam 11 ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz ” dedi.


Antalya bölgesinin çok önemli olduğuna değinen Krone Bölge Temsilcisi Burak Ergün, “ Yeni yapılanma ile müşterilerimize çok daha yakınız. Bir telefon ile yanlarındayız. Burası tarım bölgesi… Tarımda yaşanan umutlar ve müşterilerin beklentileri bizim de hedeflerimizi yükseltiyor” diye konuştu. 2013 yılında açılarak üretime başlayan Krone Tire Fabrikası, 23 bin metrekaresi kapalı, toplam 190 bin metrekare alanda hizmet veriyor. Tire Fabrikası, Krone’nin Almanya dışındaki tek üretim tesisi. Ödenmiş sermayesi 100 milyon TL olan fabrika, tüm yatırımlarını öz kaynak ile sağlıyor. Dünyanın en modern treyler üretim tesislerinden biri olan Krone Tire Fabrikasındaki makine parkı ve kataforez havuzu, en yeni teknolojik standartlara göre oluşturuldu. Fabrikada, 100’ün üzerinde Türk çalışıyor.

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres