SON HABERLER :
Antalya’ya şehit ateşi düştü Şehitler için helva dağıtıldı ‘İyi İnsan Hareketi’ Türk Yunan kardeşliği Antalyaspor’da Fener randevusu
/ EKONOMİ
​Vatan bilgisayar’dan Kepez’e Mağaza…
Teknoloji perakendeciliğinin Türkiye’deki önde gelen firmalarından biri olan Vatan Bilgisayar, Antalya’daki 5’nci mağazasını Kepez’de açtı.

Tülin KORKUTELMALIOĞLU

Türkiye’nin ünlü perakende elektronik marketlerinden Vatan Bilgisayar, mağaza zincirine Antalya’daki Kepez Hiperstore’yi de kattı. Açılış nedeniyle sabahın erken saatlerinde mağaza önünde kilometrelerce müşteri kuyruğu oluştu. Müşteri izdihamına karşı diğer mağazalardan eleman takviyesi yapıldı. Açılış öncesi personel gün boyunca devam edecek yoğun satışa alkışlarla motive edildi. Mağaza çalışanları ile el ele vererek güç gösterisi yapan Vatan Bilgisayar Genel Müdürü Hasan Vatan’ın, personeliyle yaş pasta kesiminin ardından, kapılar müşterilere açıldı.

Müşteriler personelin alkışları arasında mağazaya alındı. İndirime giren ürünler kısa sürede tükendi. Antalya Kepez Hiperstore’nin yeni konseptle açılan bir mağaza olduğunu belirten Vatan Bilgisayar Genel Müdürü Hasan Vatan, Türkiye’de 52 ilde ve 105 mağazayla müşterilere hizmet verdiklerini söyledi. Genel Müdür Hasan Vatan, çalışanlarına seslenerek, “Kariyeriniz için burası büyük bir fırsattır. Hedefimiz mağazalarımızda çok ürün satmaktan ziyade, müşteriye doğru ve ihtiyacı olan ürünleri satmaktır. Müşteriyi akrabanız gibi göreceksiniz. Mağazaya gelen amcanıza, dayınıza nasıl davranıyorsanız, müşteriye de aynı şekilde davranmalısınız” dedi. Vatan bilgisayarın açılışa özel ürün indirimi 8 Kasım kadar devam edecek.

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres