SON HABERLER :
Çocuklar bahar ve karne sevincini birlikte yaşadı Amatör balıkçı falezlerden düştü Başkan Uysal'ın seçim hassasiyeti Kaynanadili meyvesinden kaktüs sirkesi üretti Filenin Akrepleri play- off istiyor
/ EKONOMİ
​'Tutya Home' açıldı
VEPA Grup bünyesindeki Tutya Home'un Antalya Şubesi, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in eşi Ebru Türel ve Vepa Grup Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Papuçcuoğlu tarafından açıldı.--

Zümrütova Mahallesi Sinanoğlu Caddesi'ndeki 2 katlı mağazanın açılışına, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in eşi Ebru Türel, Vepa Grup Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Papuçcuoğlu, Büyükşehir Belediyesi Dış İlişkiler Dairesi Başkan Vekili Seval Yasak Dizerkonca katıldı. Klasik müzik dinletisi eşliğinde gerçekleşen açılışın ardından davetliler mobilya ve sergilenen antika eşyaları inceledi.

Retro havasında, İtalyan, klasik, barok serpiştirilmiş antika, mobilya ve perdelik kumaşların mağaza bünyesinde satılacağını kaydeden Vepa Grup Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Papuçcuoğlu, "35 yıldır sektördeki trentleri yakından takip ederek ihtiyaçlara cevap veriyoruz. İtalya, Belçika ve ABD'den ürün getiriyoruz" dedi.
Mağazanın açılış kurdelesini kesen Ebru Türel ise perde kumaşlarını uzun uzun inceledi. Evine yeni perde almak istediğini belirten Türel, düz renkli kumaşlar arasından seçim yapmaya çalıştı. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres