SON HABERLER :
Diş Hekimliği Fakültesi, mezunlarını verdi Çevreci Komşu Kart, sağlık hizmetinde de kullanılacak Kumluca Devlet Hastanesi, 2023 yılında hizmete açılacak Otomobille çarpışan motosiklet sürücüsü yaralandı Finikeliler, Cumhuriyet Meydanı’na kavuşuyor
/ EKONOMİ
​'Tutya Home' açıldı
VEPA Grup bünyesindeki Tutya Home'un Antalya Şubesi, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in eşi Ebru Türel ve Vepa Grup Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Papuçcuoğlu tarafından açıldı.--

Zümrütova Mahallesi Sinanoğlu Caddesi'ndeki 2 katlı mağazanın açılışına, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in eşi Ebru Türel, Vepa Grup Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Papuçcuoğlu, Büyükşehir Belediyesi Dış İlişkiler Dairesi Başkan Vekili Seval Yasak Dizerkonca katıldı. Klasik müzik dinletisi eşliğinde gerçekleşen açılışın ardından davetliler mobilya ve sergilenen antika eşyaları inceledi.

Retro havasında, İtalyan, klasik, barok serpiştirilmiş antika, mobilya ve perdelik kumaşların mağaza bünyesinde satılacağını kaydeden Vepa Grup Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Papuçcuoğlu, "35 yıldır sektördeki trentleri yakından takip ederek ihtiyaçlara cevap veriyoruz. İtalya, Belçika ve ABD'den ürün getiriyoruz" dedi.
Mağazanın açılış kurdelesini kesen Ebru Türel ise perde kumaşlarını uzun uzun inceledi. Evine yeni perde almak istediğini belirten Türel, düz renkli kumaşlar arasından seçim yapmaya çalıştı. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres
404 Page Not Found