SON HABERLER :
Antalya’da petshoplara denetim Boşanmak istediği eşinden eşyalarını almaya gittiğinde hayatının şokunu yaşadı AÜ Hastanesi'nde 10 saatte 5 organ nakli Stres vertigoyu tetikliyor Çavuşoğlu’nun Kaş ziyareti başladı
/ EKONOMİ
AKS'de başkan yeniden Çetin

ANTALYA Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Eğitim Araştırma ve Kültür Vakfı Mütevelli Heyet toplantısında yeni dönem yönetim ve denetim kurulunun seçimi yapıldı. Süleyman Özer, Hatice Öz ve Selçuk Salih Yılmaz'dan oluşan divan kurulunun başkanlığında gerçekleşen toplantıda konuşan Davut Çetin, ATSO tarafından kente kazandırılan AKS'nin Antalya'nın 'kültür-sanat şehri' kimliğine önemli katkı yaptığını vurguladı. Divana sunulan tek liste ise oy birliğiyle kabul edildi. ATSO Eğitim Araştırma ve Kültür Vakfı Mütevelli Heyet Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor: Davut Çetin (Başkan), Erol Erkan, Cahit Şahin, Şekip Dinçer, Ethem Tayfun Kavukçu. Vakıf Denetim Kurulu Üyeliklerine ise Rasim Feyzan Doğu, Kenan Çelik ve Mustafa Ay seçildi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres