SON HABERLER :
İttifaklar şekilleniyor Fiyat farklılığı sistemle çözülür Kepez’in Alışveriş Festivali başlıyor Kepez’de 60 mahallede 10 bin kişiye göz taraması Başkan Uysal’ın konuğu ATAV
/ EKONOMİ
ANFAŞ’tan 30 milyonluk rekor
ANFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bıdı, 29.HotelEquipment-Uluslar arası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı ile 25.FoodProduct-Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı’ndan 30 milyon dolara yakın iş hacminin gerçekleştiğini açıkladı.

ANFAŞ tarafından Antalya Expo Center’da 17-20 Ocak 2018 tarihlerinde gerçekleşen 29.HotelEquipment - Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı ve 25.FoodProduct - Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı ile alakalı bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. ANFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bıdı, Fuarlar Direktörü Arzu Yüngül, TMMOB İçmimarlar Odası Genel Başkanı Emrah Kaymak ve gazetecilerin katılımıyla gerçekleşen toplantıda, her iki fuara da gerçekleşen ziyaretçi sayısı detaylarıyla ele alınıp, yine fuardan elde edilen gelir açıklandı. ANFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bıdı, fuarları başarılı bir şekilde geride bırakmanın gururunu yaşadıklarını söyledi. Bu yıl yüzde 40 büyümeyle gerçekleştirdikleri fuar alanının tamamının dolu olduğuna işaret eden Bıdı, iki fuarda 410 katılımcının, 3 bin 500’ün üzerinde marka sergilediğini kaydetti.

REKOR İŞ HACMİ

Fuarların eş zamanlı düzenlenmesinin farklı bir sinerji oluşturduğuna dikkati çeken Bıdı, “17-20 Ocak tarihleri arasında fuarlarımıza toplam 43 bin 523 ziyaretçiyi ağırladık. Özellikle 29 ülkeden getirdiğimiz yurt dışı ziyaretçilerimiz; katılımcılarımızla ihracata dönük önemli iş birliktelikleri, bayi sözleşmeleri gerçekleştirdi. Katılımcılarımızdan aldığımız geri dönüşleri değerlendirdiğimizde, fuar öncesi planladığımız 25 milyon dolarlık hedefin üstüne çıktığımızı gözlemledik. Şu an fuarda bilgisini alabildiğimiz 30 milyon dolara yakın iş hacmi gerçekleştirildi. Bu rakamlar ANFAŞ için bir rekordur. Beklentilerimizin üzerinde gerçekleştirdiğimiz fuarlarımızı daha da büyüterek uluslararası arenada lider olmayı hedefliyoruz” diye konuştu. (İHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres