SON HABERLER :
Fritözde unutulan yağ, restoranda yangın çıkardı Antalya-Ankara hattında film gibi esrar operasyonu Festival coşkusu 'Romeo ve Juliet' büyüledi Kaleiçi’nde yoga
/ EKONOMİ
Antalya’ya dev yatırım günü
Ak Parti Antalya İl Başkanı Sümer Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gerçekleştireceği Orman ve Su işleri Bakanlığının toplu açılış programına Antalyalıları davet etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı Külliyesinden gerçekleştireceği açılış programında, 7,7 Milyar TL maliyetli375 dev eserin açılışı gerçekleşecek. Antalya’da yapımı tamamlanan 10 tesisinde açılışını yapacak olan Cumhurbaşkanı, Gazipaşa Gökçeler Barajı’nın açılışını canlı bağlantı ile gerçekleştirecek.

Toplu açılış programı ile Antalya’nın toplamda 260milyon TL’lik bir yatırımla buluşacağını açıklayan Ak Parti  İl Başkanı Rıza Sümer “Antalya yine tarihi bir günlerinden birisini yaşayacak. Yıllardır Cumhurbaşkanımızın özel ilgisiyle dev yatırımları alan Antalyamız bu yatırımları almaya devam ediyor. Orman ve Su İşleri Bakanlığımızın gelenekselleşen toplu açılış programında beş ilimiz canlı olarak bağlanacak. Bu iller arasından Antalyamızda yer alıyor. 146 Milyon TL’lik proje tutarı ile Gazipaşa Gökçeler Barajına canlı olarak bağlanacak Cumhurbaşkanımızın açılış programına tüm halkımızı davet ediyorum” dedi.

İŞİMİZ HİZMET GÜCÜMÜZ MİLLET

Yeni yatırımlarla Ak Parti’nin hizmet partisi olduğunu bir kez daha gösterdiğini belirten Sümer “Ak Parti milleti ile olan güçlü bağını milletin derdi ile dertlenmesine borçludur. Bizim her zaman işimiz hizmet gücümüz millet olmuştur. Bu parola ile göreve geldiğimiz ilk günden bu güne ülkemizin dört bir yanını dev yatırımlarla buluşturduk buluşturmaya da devam edeceğiz. Bu yatırımları Antalyamıza kazandıran Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.(HABER MERKEZİ)

 

 

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres