SON HABERLER :
Türel esnafla buluştu Uysal Korkuteli’de Uzun hatlar memnun etti Tarımda şahlanış dönemi yaşanacak Antik mola!
/ EKONOMİ
ATSO seçimine rekor katılım
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın yapılan organ seçimleri rekor bir katılımla gerçekleşti. Oy kullanan üye sayısı Oda tarihinde ilk kez 10 binin üzerine çıktı

ANTALYA Ticaret ve Sanayi Odası(ATSO) üyeleri, Meslek Komitesi ve Meclis Üyeleri seçimi için 7 Nisan’da sandık başına gitti. 21 bin 511 üyenin oy kullanma hakkına sahip olduğu seçimde 10 bin 221 üye oy kullandı. Bir önceki seçimde 23 bin 818 oy kullanma hakkına sahip üyeden 9 bin 978’i sandığa gitmişti. Böylece bir önceki seçimde yüzde 42 olan katılım oranı, oy kullanma ön şartı olarak seçim öncesi üyelik süresinin 6 aydan 2 yıla çıkmış olmasına rağmen, bu seçimde yüzde 48 olarak gerçekleşti.

7 Nisan’da yapılan seçimlerde 111 Meclis Üyeliğinden 78’ini Davut Çetin’i destekleyen isimler kazandı. Yapılan seçime göre kesin olmayan listeler ATSO hizmet binasında askıya çıktı. Listeye itiraz olmaması halinde Yönetim Kurulu Üyeleri ve TOBB Delegeleri’nin belirleneceği seçimlerin İlçe Seçim Kurulu’nun kararına göre önümüzdeki Cuma ya da Cumartesi günü gerçekleşmesi bekleniyor.

MECLİS ÜYE LİSTESİ:

1.Meslek Komitesi (Bitkisel üretim faaliyetleri ve destekleyici hizmetler) Hüseyin Eroğlu, Hüseyin Baytak.

2.Meslek Komitesi (Hayvancılık ve hayvansal ürünler) Bahar Tavukçuluk Gıda Ltd.Şti., Eda Dericilik Hayvansal Gıda Ltd.Şti.

3.Meslek Komitesi (Madencilik) İmsa Mermer İnşaat Ltd.Şti., Antalya Mermer Ltd.Şti.

4.Meslek Komitesi (Tarım ürünlerinin işlenmesi ve gıda üretimi) Örsoğlu Turizm Ticaret Ltd.Şti., Yenigün A.Ş.

5.Meslek Komitesi (İçecek) Tüzsan Gıda Ltd.Şti.i, ÇGS Nakliyat İnşaat Gıda Ltd.Şti.

6.Meslek Komitesi (Tarımsal ürünlerin ticareti) Tosunoğulları Gıda Ltd.Şti., Hüseyin-Ali Demir Ltd. Şti., Samancı Gıda Ltd. Şti.

7.Meslek Komitesi (Ekmek, un ve unlu mamuller) Pideks Unlu MamülleriLtd.Şti., Kıtır Unlu MamüllerLtd.Şti.

8.Meslek Komitesi (Toptan ve perakende gıda dağıtımı ve pazarlaması) Damla Gıda A.Ş, Önder Gıda Ltd.Şti., Özkanlar Gıda Ltd.Şti., Birim AVM A.Ş.

9.Meslek Komitesi (Tekstil) Çoban A.Ş, Atılgan Ltd.Şti.,Özler Tekstil A.Ş.

10.Meslek Komitesi (Deri, kürk ve ayakkabı) Ahmet Nasırcılar, OkatanlarLtd.Şti.

11.Meslek Komitesi (Orman ürünleri işlenmesi ve ticareti) Ahmet Kasapoğlu Mobilya Ltd.Şti., Karakoç Mobilya Ltd.Şti.

12.Meslek Komitesi (Halı ve mobilya) Güven Mobilya Ltd.Şti., Ahmet Kavafoğlu - Akdeniz Sandalye

13.Meslek Komitesi (Kağıt ve matbaacılık), Budak Kağıt A.Ş.,  Sadri Grafik Matbaacılık Ltd.Şti.

14.Meslek Komitesi (Akaryakıt ve gaz ürünleri), Mevlana Petrol Ltd.Şti.,Maytur Petrol Ltd.Şti.

15.Meslek Komitesi (Tarım İlaçları, Gübre ve Kimyasallar) Lider Gübre Tarım Ltd.Şti.,Altıntar Tarım A.Ş, SetoA.Ş.

16.Meslek Komitesi (Kozmetik ve kişisel bakım) Tane İlaç A.Ş, Defnege Kozmetik Ltd.Şti.

17.Meslek Komitesi (İlaç ve tıbbi malzeme) Öz Ecza Deposu A.Ş, Medi-Sis Medikal Sistemleri Ltd.Şti.  18.Meslek Komitesi (Plastik, kauçuk ve alüminyum ürünleri) ApsAliminyum-Plastik Ltd.Şti., Değişim Ltd.Şti.

19.Meslek Komitesi (Cam ve hırdavat) Emek Cam Ltd.Şti., Nihat Koçak - Koçaklar Ticaret.

20.Meslek Komitesi (İzolasyon, seramik ve sıhhi tesisat malzemeleri) Ender Yapı Malzemeleri Ltd.Şti., Işıldar Ltd.Şti.

21.Meslek Komitesi (Metal, makine ve teknik imalatı) Emiroğlu Metal A.Ş, Akmetal Asansör Ltd.Şti., Global Kapı ve Pencere Ltd.Şti.

22.Meslek Komitesi (Bilişim) Ülker İnternet Ltd.Şti.,Artin Bilişim Ltd.Şti.

23.Meslek Komitesi (Elektronik ürünler ve telekomünikasyon) Peker TelekominikasyonLtd.Şti.i, YirmidörtLtd.Şti.

24.Meslek Komitesi (Elektrik enerjisi, üretim, dağıtım ve ilgili hizmet faaliyetleri) ProtetLtd.Şti., Yavuzcan Ltd.Şti.

25.Meslek Komitesi (Dayanıklı tüketim malları) Dikmenoğlu Ticaret, Tayaş Ev Aletleri Ltd.Şti.

26.Meslek Komitesi (Kuyumculuk, mücevher ve saat) Kameroğlu Kuyumculuk A.Ş., Eda Kuyumculuk Ltd.Şti.

27.Meslek Komitesi (Oyuncak, zücaciye ve hediyelik eşya) Ada Pazarlama Ltd. Şti., Dedeoğlu Ltd.Şti.

28.Meslek Komitesi (Kırtasiye, fotoğraf ve tercümanlık hizmetleri)  Odak Kırtasiye Ltd.Şti., Bilge ColorLtd.Şti.

29. Meslek Komitesi (Isıtma Soğutma iklimlendirme) BeyçelikLtd.Şti., Günsu A.Ş.

30.Meslek Komitesi (İnşaat Faaliyetleri), Mavi Dünya Ltd.Şti., Öz Güneş Ticaret, Ont Mühendislik Ltd.Şti., Bayaroğlu İnşaat.

31.Meslek Komitesi (İnşaat malzemeleri), BaşergünA.Ş, Kar-Yapı A.Ş.

32.Meslek Komitesi (Konut ve işyeri yapı kooperatifleri) SS.Antalya Yeni Yerleşmeler Konut Yapı Kooperatifleri Birliği, SS.Yayla Konut Yapı Kooperatifi.

33.Meslek Komitesi (Motorlu taşıtlar alım ve satımı)  Mehmet Bilal ve Ortakları Ltd.Şti.,Özsoy Ambalaj

34.Meslek Komitesi (Motorlu taşıt parça ve aksesuarları, bakım ve onarımı) Çetin Motor Ltd.Şti., Oto Doğu A.Ş.

35.Meslek Komitesi (Taşımacılık) Erkanlar Turizm Otomotiv Ltd.Şti., Zemzem Turizm Otomotiv Ltd.Şti., SuntaşLtd.Şti.

36.Meslek Komitesi (Oteller ve benzer konaklama yerleri) Voyage Turizm Otelcilik A.Ş, Tepeler Turizm Otelcilik Ltd.Şti.,B.S.N.TurizmLtd.Şti.

37.Meslek Komitesi (Restaurant, yiyecek içecek ve eğlence hizmetleri) Akdeniz Dondurma Ltd.Şti.,Soho Spor Hizmetleri A.Ş.

38. Meslek Komitesi (Reklam Ajansları) Markam Bilişim Ltd.Şti., Falez Ltd.Şti.

39.Meslek Komitesi (Bankalar, finansal hizmetler ve döviz büroları) Türkiye Vakıflar Bankası Lara Şubesi, Türk Ekonomi Bankası Aspendos Kurumsal Şubesi.

40.Meslek Komitesi (Sigortacılık) Form Sigorta Ltd.Şti., Düzenli Sigorta Ltd.Şti.

41.Meslek Komitesi (Gayrimenkul faaliyetleri) Saraç Emlak İnşaat Ltd.Şti., Halil Ersoy, Ayanoğlu EmlakLtd.Şti.

42.Meslek Komitesi (Hukuk ve muhasebe, uzmanlaşmış tasarım ve destek hizmetleri) Reda Özel Eğitim Danışmanlık Ltd.Şti., Mehmet Dikbaş Yönetim Danışmanlığı Ltd.Şti.

43.Meslek Komitesi (Mimarlık faaliyetleri) Hasan Çerçiler Mimarlık Ltd.Şti., Alta Mimarlık Ltd.Şti.

44.Meslek Komitesi (Mühendislik) Sahil Yapı Denetim A.Ş, M.A. Yapı Ltd.Şti.

45.Meslek Komitesi (Seyahat acentesi, tur operatörü ve diğer rezervasyon hizmetleri) Mustafa Çetinkaya, Atılgan Seyahat Ltd.Şti.,Üçyürek Turizm Ltd.Şti.

46.Meslek Komitesi (Taşıt kiralama ve ilgili hizmetler) Alba Turizm Ltd.Şti.,TezgelLtd.Şti.

47.Meslek Komitesi (Spa merkezleri, diğer spor ve eğlence amaçlı spor hizmetleri) Fora Turizm Ltd.Şti., Onay Hamam Ltd.Şti.

48.Meslek Komitesi (Eğitim faaliyetleri) Çocuk Gezegeni, Adalya Koleji Ltd.Şti.

49.Meslek Komitesi (Sağlık hizmetleri) Antalya Çocuk Sağlığı Hizmetleri Ltd.Şti. Simge Optik Ltd.Şti. (İHA)

https://gdetr.hit.gemius.pl/hitredir/id=._lVOUkYnSni_WoYRvBfL5QFo_siv5IhP_x8.aMmP8r.I7/fastid=mstpovtfsufpiamucydktmghjcmd/stparam=soqtjxqosa/nc=0/url=https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/efsane-tarifeler.aspx?utm_source=Antalya-Ekspres&utm_content=Standart-Banners&utm_campaign=Efsane-Portfoy-Haziran-2018
ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres