SON HABERLER :
'Hedefimiz Antalya’yı şampiyon yapmak' Muratpaşa’da Karadeniz rüzgarı Anadolu Oyuncak Müzesi’ne Rekor ziyaretçi Raylı sistemde sona gelindi 'Kazanamıyorsan kaybetmeyeceksin'
/ EKONOMİ
MMO’da kazanan Hamamcıoğlu oldu
MMO Antalya Şube 13. Dönem Yönetim Kurulu seçimlerinde kazanan mevcut Başkan Ayşen Hamamcıoğlu’nun grubu oldu.

MAKİNE Mühendisleri Odası Antalya Şube’de 13. Dönem Yönetim Kurulu belli oldu. Açıklanan sonuçlara göre Mühendis Dayanışma Platformu’ndan (Beyaz Liste) 5 isim asıl listeye girerken, Çağdaş Mühendisler Grubu’ndan (Mavi liste) 2 isim asıl listede yer aldı.

Seçim sonuçlarına göre MMO Antalya Şube 13. Dönem’de de başkanlık yapacak olan Ayşen Hamamcıoğlu, seçime katılan tüm mühendislere teşekkür ederek, “Mühendisiz biz ve güven söylemi ile yola çıktık. Üyelerimiz destekledi. Bundan sonra hedeflediğimiz projelerimizi gerçekleştirmek için çalışacağız. ‘Mühendisliği ilgilendiren, sektörümüze hizmet edecek kalibrasyonmerkezimizi açmak istiyoruz. Kaynak mühendisliği eğitimi ile üyelerimizi meslek alanlarında yeni iş alanları açmak için çaba göstereceğiz’ dedi.

Mutluluğun yolunun çalışmaktan geçtiğini vurgulayan Hamamcıoğlu, “Daha çok çalışacak, daha mutluolacağız. Çalışmaktan yorulmadık, yorulmayacağız. Bir hedefe yönlendiğimiz yolda hiçbir zaman birbirimizi bırakmayacağız. Bence odamız kazandı, ben de kazandığım için son derece mutluyum. Üyesi, çalışanı ve yönetimi ile birlikte mutluyuz” diye konuştu.(HABER MERKEZİ)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres