SON HABERLER :
Festival coşkusu 'Romeo ve Juliet' büyüledi Kaleiçi’nde yoga Mankenler moda şovunda Dünya Şampiyonu serada çalışıyor
/ EKONOMİ
Palandöken AESOB’da 
Türkiye Esnaf Sanatkârlar Konfederasyonu Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’nin yenilenen binasını inceledi.

Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB), Türkiye Esnaf Sanatkârlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken’i ağırladı. İstişare, Değerlendirme, Eğitim ve Mesleki Dayanışma Toplantısı kapsamında Antalya’ya gelen Palandöken AESOB’a teşekkür ziyaretinin yanı sıra Mobilyacılar Odası Meslekte İz Bırakanlar Ödül Töreni’ne de katıldı.

Toplantılar sürecinde AESOB’un sağladığı imkan ve hizmetler dolayısıyla AESOB Başkanı Adlıhan Dere’ye teşekkürlerini sunan Palandöken, AESOB binasının yenilenen salonlarını gezerek Dere’yi tebrik etti. Palandöken, “Turizm kenti Antalya’da birliğimizin böyle güzel çalışmalar yapmış olmasını görmek gurur vericidir. AESOB’un bizim için yeri çok özeldir. Antalya’da düzenlediğimiz her toplantıda Başkanımız Adlıhan Dere bizlere her türlü desteği sağlamaktadır. İstişare toplantımız için 82 birlik ve 13 federasyon başkanları ve yönetimleri olarak 4 grup halinde 950 kişilik bir ekiple Antalya’da İstişare, Değerlendirme, Eğitim ve Mesleki Dayanışma Toplantımızı gerçekleştirdik” dedi.(İHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres