SON HABERLER :
Barınak iddialarına Büyükşehir incelemesi Antalyaspor’un fitness mesaisi Başı su kovasında ölü bulundu 19 yaşındaki otel çalışanı lojmanında ölü bulundu Güz dönemi dikimleri başladı
/ EKONOMİ
Pazarcılar sezondan umutlu
Serik Semt Pazarcılar ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı Mevlüt Akıllı, otellerin rezervasyonlarını doldurmalarıyla birlikte sezondan umutlu olduklarını söyledi

SERİK'E bağlı Belek turizm merkezindeki turizm pazarında faaliyet gösteren esnaf, yaz sezonu hazırlıklarını tamamladı. Serik Semt Pazarcılar ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı Mevlüt Akıllı, Belek, Kadriye ve Boğazkent mahallelerinde haftanın 3 günü kurulan pazarlarla yerli ve yabancı turistlere hizmet verdiklerini belirterek, iki haftadır pazarların açıldığını ve turistler tarafından da bu pazarlara yoğun ilgi olduğunu söyledi.

Bu yaz sezonu için otellerin rezervasyonlarını doldurmalarıyla birlikte pazarcılar olarak da sezondan umutlu olduklarını vurgulayan Akıllı, "Pazarcılar Odası üyesi esnaflar olarak sezon için tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Yaklaşık 2 haftadır Avrupa'dan gelen turistler tarafından pazarlara rağbet olmaya başladı. Önümüzdeki günlerde de Rus turistler gelmeye başlayacak. O nedenle bu sene pazarcılar olarak sezon iyi geçecek gibi gözüküyor. Çok aksi bir durum gerçekleşmedikçe bu sezon turizmde beklentimiz yüksek. Pazarcımızın yüzü gülecek" dedi. (DHA)

 

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres