SON HABERLER :
Oktay; CHP bir bataklık Antalya Körfezi'nde denizanası yoğunluğu Bir Türkü Bir Hikâye Bir Oyun Orman personeli eğitimden geçti Minik dostlara sağlık hizmeti
/ EKONOMİ
Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü, Antalya OSB'yi ziyaret etti
Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Öztürk, Antalya OSB Başkanı Bahar'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Öztürk, Antalya OSB'nin yeni nesil OSB'lerin en iyi örneklerinden biri olduğunu söyledi.

BİLİM, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Yaşar Öztürk, beraberindeki heyetle Antalya Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Ali Bahar'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Ali Bahar ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette Strateji Geliştirme Daire Başkanı Orhan Eroğlu, Sanayi Bölgeleri Daire Başkanı Soner Erkek, Endüstri Bölgeleri Daire Başkanı Orhan Kılınç, Sanayi Siteleri Daire Başkanı Caner Kocaoğlu, Yönetim Bilgi Sistemleri Daire Başkanı Ayşegül Sağlam Coşkun ve Bölge Müdürü İlhan Metin de yer aldı.

 

İNCELEMELERDE BULUNDULAR

Sürdürdükleri proje ve hizmetler hakkında Genel Müdür Öztürk'e bilgi veren Ali Bahar, bölge sanayicilerinin talep ve beklentileriyle ilgili istişarelerde bulundu. Hayata geçirilmesi planlanan uygulamalara örnek teşkil etmesi için verilen hizmetleri yerinde görmek isteyen heyet, idari bina, tanıtım salonu, otel, kreş, konferans ve eğitim salonları, sera, arıtma tesisi ile bölge müdürlüğü camini gezerek incelemelerde bulundu.

YENİ NESİL OSB

Antalya OSB'nin, uyguladığı örnek proje ve hizmetler ile yeni nesil organize sanayi bölgesi tanımına en uygun Bölgelerden biri olduğunu ifade eden Öztürk, başarılı çalışmalarından dolayı Başkan Bahar nezdinde tüm müteşebbis heyet ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Ali Bahar ise teknoloji geliştirme bölgesinin faaliyete geçmesi ile Antalya OSB'nin, sanayi bölgesinden, ar-ge ve inovasyon merkezine dönüşeceğini, Türkiye'ye örnek olacak bir yapı kurarak daha fazla katma değer üreteceklerini söyledi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres