SON HABERLER :
Mutlu bir Muratpaşa Kızının adını bez bebeklerde yaşatıyor Tütüncü'den Başkan İrban'a ikinci ziyaret ATB'den zeytinyağını markalaştırma atağı Caretta yuvaları korumaya alındı
/ EKONOMİ
Serik esnafı fuarları gezdi
SERİK Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyeleri, İzmir ve İstanbul'da düzenlenen fuarlara katıldı.

Serik Esnaf ve Sanatkarları Odası üyeleri ilk olarak İzmir Fuar Merkezi'nde düzenlenen Makine Teknik MAK-TEK 2017 Fuarı'na katıldı. Oda üyeleri ardından İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi'nde düzenlenen İNTERMOB 2017 Mobilya ve Ağaç İşlemeleri Fuarı'nı ziyaret etti. Oda Başkanı Mehmet Cesur, "Demir, kepenk, metal işleriyle uğraşan esnaflarımız için İzmir'de MAK-TEK 2017 Fuarı'na, mobilya, marangoz, ahşap işleriyle uğraşan esnafımız da İstanbul İNTERMOB 2017 Fuarı için gezi düzenledik. Üyelerimizin mesleki gelişimini sağlamak amacıyla ihtiyaçlar doğrultusunda düzenlenen gezi verimli geçti. esnafımız gelişen teknolojiyi takip etme imkanı buldu" dedi.(DHA)

 

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres