SON HABERLER :
Emniyet Müdür Yardımcısı intihar etti Konaklı’nın kanalizasyon sorunu bitiyor Fransa'ya matematik ziyareti Uysal: Asıl patron Muratpaşa halkıdır Başkan Türel Sobacılar Çarşısı'nda
/ GÜNDEM
‘Zirvedeki İkili’ sahiplerini buldu

MALL of Antalya ve DeepoOutlet Center’da 16 Ekim 2017 Pazartesi günü başlayan ve 28 Şubat Çarşamba günü saat 22.00’de sona eren her 100 TL’lik alışverişe 2 BMW 3.18i araçtan birini kazandıran ‘Zirvedeki İkili’ araç kampanyasının çekilişi düzenlendi.

Zirvedeki İkili araç kampanyasının çekilişi Milli Piyango ve noter huzurunda, izlemeye gelen ziyaretçiler ve çocuklar tarafından yapıldı. İki BMW 3.18i araçtan biri 239194 numaralı kupon sahibi Aydın Balkaya’nın olurken, diğeri 146211 numaralı kuponun sahibi Mustafa Sarıteke’yisevindirdi. Çekiliş sosyal medya üzerinden canlı yayınlandı. Talihliler mutlu haberi alınca büyük sevinç yaşadı.  (HABER MERKEZİ)

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres