SON HABERLER :
Antalya'da Ak Parti 6, CHP 5, İYİ Parti 3, MHP 1, HDP 1 milletvekili çıkardı Bakan Çavuşoğlu: "Biz 81 milyonu kucaklamaya devam edeceğiz” AK PARTİ İL BİNASINDA KUTLAMALAR BAŞLADI Oy torbaları adliyeye getiriliyor Bakan Çavuşoğlu’nun sandığından Erdoğan çıktı
/ GÜNDEM
‘Zirvedeki İkili’ sahiplerini buldu

MALL of Antalya ve DeepoOutlet Center’da 16 Ekim 2017 Pazartesi günü başlayan ve 28 Şubat Çarşamba günü saat 22.00’de sona eren her 100 TL’lik alışverişe 2 BMW 3.18i araçtan birini kazandıran ‘Zirvedeki İkili’ araç kampanyasının çekilişi düzenlendi.

Zirvedeki İkili araç kampanyasının çekilişi Milli Piyango ve noter huzurunda, izlemeye gelen ziyaretçiler ve çocuklar tarafından yapıldı. İki BMW 3.18i araçtan biri 239194 numaralı kupon sahibi Aydın Balkaya’nın olurken, diğeri 146211 numaralı kuponun sahibi Mustafa Sarıteke’yisevindirdi. Çekiliş sosyal medya üzerinden canlı yayınlandı. Talihliler mutlu haberi alınca büyük sevinç yaşadı.  (HABER MERKEZİ)

 

https://gdetr.hit.gemius.pl/hitredir/id=._lVOUkYnSni_WoYRvBfL5QFo_siv5IhP_x8.aMmP8r.I7/fastid=mstpovtfsufpiamucydktmghjcmd/stparam=soqtjxqosa/nc=0/url=https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/efsane-tarifeler.aspx?utm_source=Antalya-Ekspres&utm_content=Standart-Banners&utm_campaign=Efsane-Portfoy-Haziran-2018
ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres