SON HABERLER :
İttifaklar şekilleniyor Fiyat farklılığı sistemle çözülür Kepez’in Alışveriş Festivali başlıyor Kepez’de 60 mahallede 10 bin kişiye göz taraması Başkan Uysal’ın konuğu ATAV
/ GÜNDEM
Tarihi okul parçalanıyor iddiası

ANTALYA’NIN en eski eğitim kurumlarından olan ve bugüne kadar Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek dahil binlerce mezun veren Antalya Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nin Metalişleri Bölümü ile Ağaçişleri Bölümü kapatılıyor. Okuldan mezun olan öğrencilerin kurduğu ANTEMDER, bölümlerin kapatılması karşı çıkıyor. 

ANTEMDER Başkanı, Orhan Yüksel, bölümlerin kaldırılması ile ilgili endişeleri olduğunu söyledi. Parçalanmanın önlenmesi ve okulun geliştirilerek eğitim kalitesinin yükseltilmesi için mezunlar olarak ne gerekirse yapacaklarını anlatan Yüksel, ‘’Yıllardır gözlerini okulun arsasına dikmiş olan kişilere fırsat yaratacak olan yanlış kararın geri alınması için ne gerekiyorsa yapacağız’’ dedi.   

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres