SON HABERLER :
‘Turizm ekonomisi paylaşılmalı' İki lüks gemiyle 2 bin turist geldi Derbide 7’inci randevu Dev dalgalarla tehlikeli balık nöbeti 2 motosiklet çarpıştı: 1 ölü
/ GÜNDEM
AGC’den özel pul
Antalya Gazeteciler Cemiyeti tarafından pul nostaljisini yeniden yaşatmak adına PTT işbirliğinde özel pul basıldı

ANTALYA Gazeteciler Cemiyeti (AGC) sevdiklerine sosyal medya aracılığıyla değil, tebrik kartıyla mesaj gönderme nostaljisini yeniden canlandırmak adına anlamlı bir etkinliğe imza attı. PTT işbirliğinde ‘Kart PTT'den, Pul Cemiyetten’ sloganıyla özel pul serisi basıldı.

Kampanya ile ilgili düşüncelerini aktaran PTT Antalya Başmüdürü Nurgül Altınöz, AGC Başkanı Mevlüt Yeni ile zaman zaman bir araya gelerek Antalya için neler yapabileceklerini değerlendiklerini söyledi. Bu görüşmelerde özel pul projesinin ortaya çıktığını belirten Altınöz, "Bu yıl Aspendos yılı olması dolayısıyla biz kendi tebrik kartlarımızı hazırladık. Gazeteciler Cemiyeti de kendi logolarını kullandıkları bir pul hazırlattı. Böylelikle ‘Kart PTT'den, Pul Cemiyetten’ temalı bir çalışma yaptık" diye konuştu.

Bayramda sevdiklerine tebrik kartıyla ulaşılmasını hedeflediklerini dile getiren Altınöz, "Şu anda sevdiklerimizin bayramını veya özel günlerini sosyal medya üzerinden kutluyoruz ama bize tebrik kartıyla ulaşan dostlarımızı her zaman ayrı bir yerde tutuyoruz. Bunu hatırlatmak, canlı tutmak ve geçmişimize sahip çıkmak adına böyle bir çalışma yaptık" diye konuştu.

Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni ise bu yıl Aspendos yılı olması nedeniyle kartpostal olarak Aspendos'u tercih ettiklerini söyledi. Cemiyet olarak Antalya'ya karşı sosyal sorumluluk misyonunu yerine getirmiş olduklarını söyleyen Yeni " Aynı zamanda PTT ile işbirliği yaparak AGC pulu bastırıp digital kutlamaya kurban olan bayramlarda sevdiklerimizin bayramını kartpostallarla kutlamak istedik. Pullar aynı zamanda cemiyetimizin 36. yılı anısına bir natıra olarak kalacak" dedi. (İHA)

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres