SON HABERLER :
Alanyaspor, Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü Kısıtlama kalkınca soluğu sahilde aldılar Son 24 saatte 25 kişi koronavirüsten hayatını kaybetti Kadınlar plajı 15 Haziran'da açılıyor Yengesinin feryadı yürekleri dağladı
/ GÜNDEM
AGC Yönetimi Batı Antalya’da
Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Yönetim Kurulu, Antalya’nın Batı ilçelerinde belediye başkanlarıyla bir araya geldi, karşılıklı fikir alışverişinde bulundu

ANTALYA Gazeteciler Cemiyeti (AGC), Batı Antalya ilçelerine çıkarma yaptı. Mevlüt Yeni başkanlığında yönetim kurulu üyeleri Haşmet Öyken, Cafer Eser, Şifa Çiçek ve İdris Taş ilk olarak Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti. Bazı meclis üyeleri ile birlikte AGC yönetimini ağırlayan başkan Topaloğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Heyetin ikinci durağı Kumluca Belediyesi oldu. Başkan Mustafa Köleoğlu tarafından karşılanan AGCyöneticileri, mesleki çalışmalar hakkında Köleoğlu’na bilgi verdi. Köleoğlu da Kumluca ile ilgili sorunları aktararak ziyaretten dolayı teşekkür etti.

 

Daha sonra rotayı Finike’ye çeviren AGC yönetimi, Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi ile makamında bir süre görüştü. Sıcak bir havada gerçekleşen ziyaret yaklaşık 45 dakika sürdü. Heyet, ardından Demre’ye giderek Belediye Başkanı Okan Kocakaya ile bir araya geldi. Başkan Mevlüt Yeni ve yönetim kuruluna teşekkür eden Kocakaya, karşılıklı çalışabileceklerini belirtti. AGC yönetiminin son durağı Kaş oldu. Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş ve Kaş Kaymakamı Ulaş Akhan’ı ziyaret eden heyet, medya ve Kaş üzerine istişarelerde bulundu. Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş, Kaş ile ilgili projeleri hakkında bilgi verirken yaz aylarında 60 binden 200 bine çıkan ilçe nüfusunun Türkiye turizminin geldiği noktayı gözler önüne serdiğine dikkat çekti.

 

Antalya Gazeteciler cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni, Batı Antalya'nın tarım ve turizm sektörü kadar yerel medya açısından da güçlü olduğunu, bölgede gazetecilik yapan üyelerinin taleplerini yerine getirmek için çaba sarf ettiklerini söyledi. Yeni, "Yerel gazetelerimiz ve internet haber portallarımız, sosyal medyanın güçlendiği bu dönemde doğru ve sorumlu habercilikle öne çıkıyorlar. Her yazılan tarihe düşen bir nottur, arşivdir. Biz Antalya Gazeteciler Cemiyeti ve Akdeniz Gazeteciler Federasyonu olarak tüm Antalya'nın olduğu gibi kentin batısında da şehrin en önemli STK'larından biri olarak üzerimize düşen görevi layıkıyla yerine getirmeye çalışıyoruz. Bu çalışmalarda en büyük partnerlerimiz de yerel yöneticilerimizdir" dedi. (İHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres