SON HABERLER :
Oktay; CHP bir bataklık Antalya Körfezi'nde denizanası yoğunluğu Bir Türkü Bir Hikâye Bir Oyun Orman personeli eğitimden geçti Minik dostlara sağlık hizmeti
/ GÜNDEM
Ak Partililer kampta
Ak Parti Antalya İl Yönetim Kurulu Üyeleri hafta sonu gerçekleşen istişare, tanışma ve eğitim kampında bir araya geldi

AK Partililer 2019 seçimlerine hazırlık amaçlı kampta bir araya geldi. Üç gün süren kampta Ak Parti Antalya İl Başkanlığı yönetim kurulu üyeleri Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve milletvekillerinden saha çalışmalarıyla ilgili çeşitli konularda bilgi aldı.

Kamp programının amacı ve içeriği ile açıklamada bulunan Ak Parti Antalya İl Başkanı Av. İbrahim Ethem Taş “10 Mart’ta gerçekleşen 6. Olağan il kongremizin ardından tüm il yönetim kurulu üyelerimiz ve aileleriyle tanışma ve çalışmalarımızı istişare etmek için üç günlük bir kamp programımız ile bir araya geldik. ‘Biz güçlü bir aileyiz’ sloganıyla Serik ilçemizde gerçekleştirdiğimiz programlarımızda ilk amacımız il yönetimimizin aileleriyle birlikte tanışmasını ve kaynaşmasını sağlamak oldu” dedi.

2019 seçimleri öncesi Ak Parti Antalya ailesiyle bir araya gelerek birlik ve beraberliği pekiştirdiklerini belirten Başkan Taş,“İl yönetimi kurulu üyelerimizin ailelerini de bu programımız ile ilk kez sayın bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu ve milletvekillerimizle buluşturduk. Ailelerimiz siyasette biz siyasetçilerin neler yaşadığını, nelerle karşılaştığını bakanımız ve milletvekillerimizin ağzından dinledi” dedi.

MİLLETVEKİLLERİ BİLGİ VERDİ

İl yönetim kurulu üyelerine yönelik gerçekleşen eğitimler hakkında da bilgi veren Taş “Tanışma ve istişarelerimizin yanında milletvekillerimizin kendi alanlarıyla ilgili vermiş olduğu eğitimlerin yönetim kurulu üyelerimize büyük yarar sağladığına inanıyorum. Programımızın ilk gününde Atay Uslu vekilimiz göç ve uyum ile ilgili kapsamlı bir konuşma gerçekleştirdi. İkinci gün Hüseyin Samani vekilimiz ekip ruhu ile ilgili konuşarak yönetim kurulu üyelerimize birlikte nasıl hareket edileceğini, ekip halinde nasıl başarılı olunacağını anlattı. Bürokrasiden gelen İbrahim Aydın vekilimiz bürokrasiyi ve Hükümetin yatırımlarını anlattı. Ardından Gökçen Özdoğan Enç vekilimiz iletişim teknikleri ile ilgili yönetimimizi ve ailelerini bilgilendirdi. Mustafa Köse vekilimiz ise teşkilatçılığın ne olduğunu ve 2019’da hem yerelde hemde başkanlık seçimlerinde Teşkilat olarak nasıl başarılı olunacağıyla ilgili güzel bir bilgilendirme yaptı. Programımızın finali de Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’nun teşrifleriyle yaptık. Yoğun Dünya gündeminin arasında her zaman Antalya teşkilatlarının yanında olan bakanımız bu programımızda da bizleri yalnız bırakmayarak yönetim kurulu üyelerimize kuruluşundan bu güne AK Partimizin içerisinden geçtiği süreçleri ve en yakın yol arkadaşlarından birisi olarak liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın dava bilincini anlattı” şeklinde konuştu.

Programın son derece verimli geçtiğini de belirten Taş “Üç günlük kampımızda birlik ve beraberliğimizi en iyi şekilde yaşayarak kampımızın amacına ulaştığına inanıyoruz.  Birbirini tanımayan aileler bu vesile ile birbirini tanımış oldu. Aynı zamanda 2019 seçimleri için her zaman sahada olacak yönetimimizin çalışmalarına hız katacak istişare ve teşkilat içi eğitimimizide yapmış olduk” dedi. HABER MERKEZİ

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres