SON HABERLER :
Başkan Uysal: Kapasite 2 katına çıktı Tek ve çift haneli tezgahlar birer hafta çalışacak 'Adınız cinayete karıştı' diyerek, yaşlı kadını dolandırdılar ASAT Nisan'da su sayaçlarını okumayacak Vali Karaloğlu’ndan "Milli Dayanışma Kampanyası"na destek
/ GÜNDEM
Antalya Konyalılar Derneği'nden 25. Yıl galası
Antalya’daki 93 bin Konyalı ile en çok hemşehri sayısına sahip Antalya Konyalılar Derneği, 25. Yıl Gala gecesinde bir birinden seçkin isimleri bir araya getirdi. Gala yemeğine 500 kişilik davetli grubu katıldı

ANTALYA Konyalılar Derneği Başkanı Süleyman Üre, dernek kurucuları ve geçmiş başkanlara teşekkür ederek derneğin 25 yılını özetledi. ‘Antalya Konyalılar Derneği büyük bir ailedir’ diyerek birlik ve beraberlik vurgusu yapan Üre," Bugün derneğimizin 25'inci yıl galasına gelerek heyecanımıza ve mutluluğumuza ortak olan tüm katılımcılara ve değerli hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Özellikle, 25. Yıl galamızın ana sponsoru olarak bizlere destek veren Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Uğur İbrahim Altay ve yine gecemize destek veren Karatay Belediye Başkanımız Sn. Hasan Kılca’ya, derneğimizin hiçbir ricasını kırmayan Kepez Belediye Başkanımız Sn. Hakan Tütüncü’ye ve Muratpaşa Belediye Başkanımız Sn. Ümit Uysal’a, aynı zamanda derneğimizin üyesi olan ve her zaman yanımızda olan Milletvekilimiz Mustafa Köse’ye huzurlarınızda teşekkür ederim. Antalya Konyalılar Derneği olarak amacımız, 25 yıldır Konyamızın maneviyatını ve kültürünü yaşadığımız Antalyamızda yaşatmaktadır. Bu bilinçle birlikte çalıştığım tüm yönetim kurulu üyelerimize ve desteklerini esirgemeyen tüm dostlarıma teşekkür ederim" ifadelerinde bulundu. 

Gece boyunca gönüllerince eğlenen Konyalılar, hazırlanan 25. Yıl hatıra fotoğrafı bölümünde ise bol bol fotoğraf çektirdi, geceyi ölümsüzleştirdi.  (İHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres