SON HABERLER :
Koronavirüs'te son 24 saat Nem bulutları şehrin üzerini kapladı Antalya OSB 500 büyük sanayi kuruluşu arasında yer aldı Yaşlı vatandaşın aboneliği evinden yapıldı Kızılırmak üst geçidi tamamlandı
/ GÜNDEM
Başkan Tütüncü: Montsuz, ayakkabısız öğrenci kalmasın
Sosyal Yardım Merkezi’ni ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, okullar açıldığında montsuz, ayakkabısız öğrenci kalmaması için gerekli tedbirlerin alınmasını istedi

KEPEZ Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sosyal yardım hizmetlerinin aynı çatı altında toplandığı belediyesinin Sosyal Yardım Merkezi’ni ziyaret ederek, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılan gıda paketlerini inceledi. İhtiyaç sahibi her hemşehrisine, her eve gıda ulaştırılmasını isteyen Başkan Tütüncü,  pandemi sürecinde gece gündüz ilçe sakinlerinin hizmetine koşan Sosyal Yardım Merkezi çalışanlarına teşekkür etti. Dünya olarak çok zorlu bir süreçten geçildiğini belirten Başkan Tütüncü, “Bu zorlu süreçte ihtiyaç sahiplerimizin elinden tutmalı, gönülleri ısıtmalıyız” diye konuştu. 
 
Tütüncü’den hayırseverlere teşekkür 
Başkan Tütüncü, bu zor zamanlarda kendi imkanlarını belediye imkanlarıyla birleştirme kararı alan kocaman gönüllü hayırsever hemşehrilerine de teşekkür etti. Sosyal Yardım Merkezi’nin giyecek yardımı yapılan mağaza bölümünü de gezen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, okullar açıldığında montsuz, ayakkabısız öğrenci kalmaması için gerekli tedbirlerin alınmasını istedi. Başkan Tütüncü, geleceğimizin teminatı çocuklarımız ve gençlerimiz bizim için çok kıymetlidir” dedi. (İHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres