SON HABERLER :
Raylı Sistem’de ağ tamamlanıyor Antalya filmlerle tanıtılıyor 20 bin baş hayvanın aşıları karşılanacak 40 metrelik falezlerden ölümüne atlayışlar Demir adam, dünya şampiyonasına hazır
/ GÜNDEM
Başkan Uysal’dan İstanbul’a destek
Başkan Uysal, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu'na destek olmak için Beyoğlu'nun tarihi semti Kasımpaşa'da Antalyalılarla bir araya geldi

MURATPAŞA Belediye Başkanı Ümit Uysal, 23 Haziran'da yapılacak seçimler öncesi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu'na destek olmak, çeşitli ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere İstanbul'a gitti. Başkan Uysal, bu kapsamda İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde yaşayan Antalyalılarla görüştü, Akseki Salihler Köyü Yardımlaşma Dayanışma ve Kalkındırma Derneği ve Cevizlililer Yardımlaşma Derneği başta olmak üzere Antalyalıların üye olduğu dernekleri ziyaret etti.

Beyoğlu'nun tarihi semti Kasımpaşa'da yaşayan Antalyalılarla da bir araya gelen Başkan Uysal, iftarını ise Akseki'nin Gümüşdamla Mahallesinden İstanbul'a gelip burada yaşayanların kurduğu Gümüşdamlalılar Derneği'nde yaptı. Başkan Uysal, aslen Aksekili olan Beşiktaş eski Belediye Başkanı İsmail Ünal'ın desteğiyle düzenlenen iftarda yaklaşık 200 hemşehrisi ile buluştu.

İftarda iş insanı Tarık Duru, Akseki Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Duruk ve İbradılılar Dernek Başkanı Şükrü Ülker'in yanı sıra CHP Antalya Milletvekilleri Çetin Osman Budak ve Aydın Özer de yer aldı. Başkan Uysal, iftarın ardından yaptığı konuşmada Muratpaşa Belediyesi'nin çalışmalarını anlatırken, 23 Haziran'da İstanbul'da yapılacak Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde Ekrem İmamoğlu için destek istedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres