SON HABERLER :
Tahliye kanallarında balık ölümleri 5 günde 437 ünite kan bağışı Başkan Uysal, Burdurlu Hasan Dikici Camii'nde incelemelerde bulundu Sosyal mesafeli sabah sporu Büyükşehir vektörel mücadeleye devam ediyor
/ GÜNDEM
Başkanlar buluştu
Muratpaşa Belediye Başkanı Uysal, Büyükşehir Belediye Başkanı Böcek'i makamında ağırladı. Uysal, Böcek'in başarılı olacağına inancının tam olduğunu belirterek, “Yolumuz, yolunuz açık olsun" dedi

ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal'ı makamında ziyaret etti. İki başkanın buluşmasında, CHP'li Büyükşehir ve Muratpaşa Belediye Meclis üyeleri Deniz Filiz, Ertuğrul Ünal ve Mehmet Hacıraifoğlu da yer aldı.Başkanlar, ziyaret dolayısıyla birbirlerine çeşitli hediyeler takdim etti.

Başkan Böcek, Ümit Uysal'a belediye başkanlığının ikinci dönemi için başarı dileklerini iletti. Böcek, şöyle konuştu:“Sizlerin şahsında bütün çalışma arkadaşlarınıza, meclis üyesi arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Hep beraberiz zaten. 'Ben sen yok biz varız. Biz birlikte yaparız' dediğimiz gibi bütün çalışmalarımızda gerek mecliste gerek Antalya'mızda gerekse turizmde her yerde beraber çalışıyoruz. Bundan sonraki çalışmalarımızda aynı azim ve kararlılıkla, sizlerle beraber devam edeceğiz."

Başkan Uysal ise ziyareti dolayısıyla Muhittin Böcek'e teşekkürlerini iletirken kendisinin Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinde başarılı olacağına inancının tam olduğunu söyledi. Başkan Uysal, “Sizi Büyükşehir Belediye Başkanı olarak burada ağırlamaktan onur duyuyoruz. Yolumuz, yolunuz açık olsun" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres