SON HABERLER :
Mavigün Topluluğu ‘Töre’yi sahneledi Önce Yaya Alanya’da Konak Konseri’nde Arp ve Flüt Akşamı Kazak şarkıcıdan Kemer’de konser En güzeller ödüllerine kavuşuyor
/ GÜNDEM
Başkonsolos’tan tebrik ziyareti
MURATPAŞA’DA yeniden belediye başkanlığına seçilen Ümit Uysal’ı tebrik ve kutlama ziyaretleri devam ediyor. Başkan Uysal, hemşeri dernek ve vakıflarından sivil toplum kuruluşları ve “Komşularım” diye seslendiği ilçe sakinleri için açık kapı uygulamasına geçti.  

Uysal’ı kutlamak için Muratpaşa Belediyesi’ne gelenler arasında Antalya’da yerleşik yabancıların da kurduğu dernekler de yer aldı. Muratpaşa Belediyesi’nin Kaleiçi OldTown Festivali, Yöreler Renkler Festivali gibi önemli etkinliklerinde yer alan Rusya Dostluk ve Kültür Derneği, Başkanı Marina Sorokina ve üyeleriyle birlikte Başkan Uysal’ı ziyaret etti.  Sorokina, günün anısına Başkan Uysal’a küçük bir tablo hediye ederken Muratpaşa’da herkesi birlikte yaşamaktan gurur duyacağı bir kent haline getirdiği için teşekkür etti ve yeniden seçilmesi dolayısıyla kutladı. 

Rusya Federasyonu Antalya Başkonsolosu Oleg Rogoza da Başkan Uysal’a tebrik ziyaretinde bulundu. Başkan Uysal’ı yeniden seçilmesi dolayısıyla kutlayan Başkonsolos Rogoza,  günün anısına aynı zamanda ülkenin simgesi olan matruşka bebek hediye etti. (İHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres