SON HABERLER :
867 kişiye koronavirüs tanısı konuldu Antalya'da maskeli güneşlenme dönemi ATSO Başkanı Çetin: Antalya enflasyona olumlu katkı yaptı Sokak ortasında ölü bulundu Vali Karaloğlu 'Çok Yaşa Antalya'yı tanıttı
/ GÜNDEM
Berberoğlu’na son görev
ATSO’nun eski başkanlarından ve 20. dönem DYP Antalya Milletvekili Osman Berberoğlu (70), son yolculuğuna uğurlandı

ANTALYA Ticaret Sanayi Odası'nın (ATSO) eski başkanlarından ve 20. dönem DYP Antalya Milletvekili iş adamı Osman Berberoğlu, bir süredir tedavi gördüğü hastalığı nedeniyle önceki gün yaşamını yitirdi. Berberoğlu için Muratpaşa Camisi'nde cenaze töreni düzenlendi. Cuma namazı sonrası kılınan cenaze namazına, Vali Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, İYİ Parti Antalya Milletvekili Hasan Subaşı, ATSO Başkanı Davut Çetin, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, çok sayıda vatandaş katıldı. Namazın ardından Berberoğlu'nun Türk bayrağına sarılı naaşı, omuzlarda taşınarak cenaze aracına götürüldü.

OSMAN BERBEROĞLU

Ege Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nden mezun olduktan sonra inşaat, turizm ve eğitim işine giren, Antalya'da radyo ve gazete sahipliği de yapan Osman Berberoğlu, ATSO başkanlığı görevinde bulundu. Evli ve 2 çocuk babası Berberoğlu, Tansu Çiller döneminde DYP'den Antalya milletvekili seçildi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres